En İyi 4 Zil Zil Alternatifi

En İyi 4 Zil Zil Alternatifi

Amazon’un Ring Video Doorbell’i tartışmasız hala piyasadaki en popüler ve en iyi bilinen video kapı zillerinden biridir. Ancak geçmişte herhangi bir akıllı cihazın başına gelebilecek güvenlik sorunları yaşadı. Endişeleniyorsanız, piyasadaki tek Ring değil. İyi video kalitesine, video depolama seçeneklerine ve akıllı sensörlere sahip birçok Zil Kapı Zili alternatifi vardır. Çoğu aynı özelliklerin çoğunu sunar ve bazıları abonelik gerektirmez.

SkyBell HD Wi-Fi Kapı Zili küçük görünebilir, ancak bu sadece daha küçük alanlara kurulumu kolaylaştırır. Hem gümüş hem de bronz çeşitleriyle gelen dairesel kapı zili harika görünüyor. SkyBell Trim Plus adı verilen dikdörtgen bir versiyon da mevcuttur. Her iki kapı zili de her biri 199 dolara satılıyor, ancak Amazon bazen onları daha ucuza listeliyor. Dikkate değer özelliklerden bazıları şunlardır:

Eufy Video Kapı Zili, ayrıntılı videolar için harika 2K video sunar. Özellikle güvenlikle ilgili en iyi özelliklerden biri şifreli yerel depolamadır. AES 256 bit şifreleme, video dosyalarınızı daha güvenli tutar. Dosyaları daha sonra bir bulut hizmetine yükleyebilirsiniz, ancak bunların yerel olarak depolanması, gizliliğiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. Aynı zamanda 135,99 $ olarak makul fiyatlı. Diğer bazı harika özellikler şunları içerir:

August Doorbell Cam Pro, bir uyarı almadan önce tam olarak ne olduğunu bilmeniz için sürekli video izleme sunar. Bu aynı zamanda kolayca geri dönüp gün boyunca görüntüleri izlemenizi sağlar. Ayrıca, Ağustos akıllı kilitleriyle güzel bir şekilde eşleşir, böylece misafirlerin uzaktan içeri girmesine izin verebilirsiniz. Benzersiz tasarımı diğer görüntülü kapı zillerinden sıyrılıyor ve fiyatı sadece 199,99 dolar. Tek sorun kablolu olması, ancak varsa mevcut kapı zili kablolarınızla iyi çalışıyor. Buradaki avantaj, piller veya şarj etme konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır. En iyi özelliklerden bazıları şunlardır:

August View, aynı özelliklerin çoğunu sunan kablosuz bir versiyondur. Kablosuz bir sürümü tercih ederseniz harika bir alternatif. 229,99 dolardan biraz daha pahalı.

229$’a satılan Nest Hello Video Doorbell, Ring Doorbell alternatifleri arasında en çok bilinenidir. August Doorbell Cam Pro’ya çok benzeyen Nest, kablolu bir video kapı zilidir. Ancak Google, birinin sizin için yüklemesi için OnTech aracılığıyla randevu almanıza izin verir. Kendiniz halletmeye çalışmamayı tercih ediyorsanız bu idealdir. Göze çarpan özelliklerden biri, daha geniş dikey görüş aralığıdır ve baştan ayağa tam bir kişiyi görmenizi sağlar. Bu ayrıca paketlerin teslim edilip edilmediğini görmeyi kolaylaştırır. En iyi özelliklerden bazıları şunlardır:

Diğer Zil Zil alternatifleri mevcut olmakla birlikte, bunlar fiyat için en iyi kayıt kalitesini ve özelliklerini sunar. Abonelik isteseniz de istemeseniz de ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir seçenek var.

Resim: Ring, Skybell, Nest Doorbell

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Crystal Crowder, 15 yıldan fazla bir süredir teknoloji endüstrisinde, önce bir BT teknisyeni ve ardından bir yazar olarak çalıştı. Başkalarına cihazlarından, sistemlerinden ve uygulamalarından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini öğretmeye çalışır. En son trendleri takip ediyor ve her zaman yaygın teknik sorunlara çözümler buluyor.

Metinde.

Dediğiniz gibi herhangi bir akıllı cihazın başına güvenlik sorunları gelebilir, bu Ring alternatiflerini Ring’den daha iyi ve güvenli yapan nedir? Hepsi hala WiFi donanımlı herhangi bir aygıtın tüm güvenlik açıklarına sahip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*