En İyi Bütçe Amiral Gemisi Akıllı Telefonlar – Mart 2020

En İyi Bütçe Amiral Gemisi Akıllı Telefonlar – Mart 2020

Son yıllarda, orta düzeyde, bütçe cihazları ve üst düzey amiral gemileri arasında bir yerde çok sayıda güçlü giriş gördük. Bunlar genellikle favori cihazlarımızdan bazılarıdır, ancak mevcut “en iyiler” kategorilerimize girmeyi başaramadılar. Neyse ki, yeterince basit bir çözüm vardı, bu cihazları özel olarak yakalamak için bir liste oluşturduk, “en iyi bütçe amiral gemileri”. Bunlar, en üst düzey amiral gemisi akıllı telefonlarla rekabet edebilecek özelliklere sahip ancak bu üst düzey fiyatlandırmaya sahip olmayan cihazlardır.

Şu anda bu liste tamamen Snapdragon 855 veya eşdeğer CPU (örneğin Kirin 980) kullanan cihazlardan oluşuyor ve 600 doların altında, bu üst düzey cihazların fiyatlarının çok altında.

1. ZTE Akson 10 Pro

Axon 10 Pro, herhangi bir spesifik özellik veya tasarımı konusunda sizi mutlaka şaşırtmaz, ancak kesinlikle tüm kutuları kontrol eder. İncelememizin tamamında Nick, buna “yeni bütçe amiral gemisi kralı” adını verdi ve öyle de oldu. Snapdragon 855, 8GB RAM, 256GB depolama, üçlü kamera dizisi, microSD yuvası ve 4.000 mAh pil var. 6.5 inçlik FHD+ ekranda bir damla çentik ve gömülü bir parmak izi sensörü var.

Tüm bunlar ve neyse ki ZTE, bu günlerde Android’in dış görünümünde minimum düzeyde gitti, bu nedenle güncellemeleri makul bir hızda görmesi gereken oldukça stoklu bir deneyim. Yaklaşık 500 $ karşılığında mevcut olan bu, yenilmesi gereken bütçe amiral gemisidir.

ZTE Axon 10 Pro’yu Satın Alın

2. OnePlus 7T

OnePlus 7T, OnePlus 7 Pro’yu birkaç alanda gölgede bırakmayı başaran ve bütçe amiral gemileri için 600 dolarlık kesintimizin altına ulaşan OnePlus’tan hızlı bir yenilemedir. Bu, biraz geliştirilmiş Snapdragon 855+ CPU ile piyasaya sürülen ilk cihazlardan biridir ve OnePlus 7T, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile birlikte gelir. Ekranın ön tarafında, evet, tıpkı OnePlus 7 Pro gibi 90Hz performans sunan 6.55 inç AMOLED ekrana sahipsiniz.

Telefonun arkasındaki üçlü kamera dizisi, 48MP ana, 16MP ultra geniş ve ardından 12MP telefoto ile Pro’da bulunana benzer (Pro’da 3x yerine 2x). Pil 3.800 mAh’de yeterince sağlam ve Warp Charge 30T’yi destekliyor. OnePlus 7 Pro’daki en görünür değişiklik, açılır selfie kamerasının aksine gözyaşı çentiğidir, ancak bu muhtemelen çoğu kullanıcı için önemli değildir. Sonuç olarak, OnePlus, OnePlus 7 Pro’yu harika yapan şeylerden çok azını feda eden ve bazı yönlerden onu iyileştiren gerçekten sağlam bir yükseltmeyi bir araya getirdi.

OnePlus 7T’yi satın alın

3. ASUS Zenfone 6

bu ASUS Zenfone6 En iyi akıllı telefon sayfalarımıza yabancı değil, zaten en iyi kamera ve en iyi pil ömrü kategorilerimizde görünüyor. Snapdragon 855 işlemci ve 600 doların altında bir fiyat noktasına sahip olduğu göz önüne alındığında, onu bu listede bulmak sürpriz olmamalı. Tüm detayları öğrenmek için tam incelememizi okuyabilirsiniz, ancak bu telefonun değer teklifi harika.

ASUS Zenfone 6 satın alın

4. Onur 20

OnePlus 7 ile birlikte Honor 20, bu listeyi kendi başlarına oluşturmak için yeterli sebep olabilirdi, bu cihazların her ikisinden de fiyat noktasında çok etkilendik. Ne yazık ki Onur 20 için Huawei ile ilgili tüm ticaret dramalarına kapıldı ve sonuç olarak biraz gömüldü. Honor’dan bu cihaz serisini almak için kardeşi Honor 20 Pro’nun tam incelemesine göz atın.

Biraz daha harcamak istiyorsanız, Honor 20 Pro’yu 540 $ civarında da harika bir cihazdır, ancak dört kameralı dizi, Kirin 980 yonga seti, 6.3 inç FHD + ekran, hızlı şarj ve genel yapı kalitesinden Honor 20 ayrıca bizi her düzeyde etkiledi. Şimdi onu yaklaşık 320 dolara bulabilirsiniz ve bu şaşırtıcı bir değer.

Honor 20 satın al

5. Xiaomi Mi9

Geçen yıl Xiaomi Mi 9’un lansman etkinliğindeydik ve cihazın genel kalitesinden ve özellikle fiyat için kamera performansından çok etkilendik. Lansmanda bile, elbette Snapdragon 855, 6GB RAM, üçlü kamera dizisi ve 6,4 inç AMOLED FHD+ ekran dahil özellikler için değer etkileyiciydi.

Artık Xiaomi Mi 9’u yaklaşık 400 $ karşılığında bulabilirsiniz, bu da onu bu listedeki en ucuz cihaz yapar ve onu tüm bütçe amiral gemisi tekliflerinin en iyi değerlerinden biri yapar.

Xiaomi Mi 9 satın al

6. Nubia Kırmızı Büyü 3

Nubia Red Magic 3’ün bu listedeki diğer cihazlar kadar kapsamlı olduğunu düşünmesem de, oyun bilgisayarından ilham alan tasarım (RGB ışığı dahil) benzersiz ve telefon tam bir performans canavarı. Yaklaşık 540 $ karşılığında 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile 90Hz yenileme hızına sahip bir ekran sunuyor.

Benzer şekilde belirtilen OnePlus 7 Pro, bu liste için dikkate alınmayan yaklaşık 75-100 dolar daha çalışıyor, ancak özellikle Nubia Red Magic 3’ün görünümünde satılmadıkça, muhtemelen geri kalan özelliklerden daha iyi hizmet alacaksınız. ve OnePlus’tan yazılım desteği.

Nubia Red Magic 3 Satın Alın

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*