En İyi Pixel 6 Ekran Koruyucuları: ZAGG, OtterBox, OMOTON ve daha fazlası

En İyi Pixel 6 Ekran Koruyucuları: ZAGG, OtterBox, OMOTON ve daha fazlası

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Google, Pixel 6 ile fiyat noktası için çok fazla değer sağlayan bir yapı ve performans düzeyine sahip bir cihazla amiral gemisi akıllı telefonlar mücadelesine geri adım atıyor. Bunun yanı sıra, arkaya monte parmak izi tarayıcı kullanmaktan ekranının altında olana geçiş yaptılar. Bir ilerleme olsa da bu, işini iyi yapan ve biyometrik performansı engellemeyen bir koruyucu bulmanın daha önemli olduğu anlamına gelir. Bu yüzden bu yazımızda Pixel 6 için şu an için en iyi ekran koruyucu olduğunu düşündüğümüz seçenekleri listeledik.

Not: Bu liste, yeni koruyucular piyasaya çıktığında ve mevcut seçeneklerden daha iyi performans gösterdiğinde güncellemeler alacaktır.

Kılavuz, Google’ın “Made for Google” sertifikasına sahip ürünler listesinden bir aksesuardır. OtterBox Açıkça Korumalı Film, olası çizilmelere karşı güvenli olduğundan emin olmak için Pixel 6’nızın üzerine çıkar ve daha yüksek bulaşmaya karşı direnç sağlar.

Bir film koruyucu olduğu için, düşme ihtimali üzerinde bir iz bırakacaktır. Bu nedenle kılıf ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Koruyucunun kenarlara kadar uzanmaması, bu mantıkla verilmiş bir tolerans kararıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*