Evde mükemmel salon patlaması için ihtiyacınız olan her şey

Evde mükemmel salon patlaması için ihtiyacınız olan her şey

Sizi bilmeyiz ama salonda içimizi ürperten güzel bir patlamayla ilgili bir şeyler var.

Mükemmel bir tarza sahip pürüzsüz, kabarık bir patlama gerçekten hayattaki en iyi şeylerden biridir. Ne yazık ki, aynı düzgün düzlüğü veya yumuşak bukleleri evde taklit etmeye çalışan herkes bunu bilecektir. kuaförünüzün size söylediğinin (veya gösterdiğinin) aksine, bu kolay bir iş değil.

Ne de olsa, onu çivilemeye giden birçok faktör var, en büyük olmak için pratik yapmak. Ancak iyi haber şu ki, doğru ürünleri ve araçları kullanmak süreci çok daha hızlı ve sonsuz derecede daha az stresli hale getirebilir.

Örneğin, iyi bir ısı koruyucu kullanmak, kazanılan savaşın yarısıdır. Şekillendirme işlemi sırasında hasara karşı korumak için saç kütiküllerini kapatmanın yanı sıra, size parlak, sağlıklı görünen saç ergosu ve daha iyi bir fön vermek için saçınızı besler.

Saçınızın dokusu ve tipi, krem, sprey veya yağ gibi ne tür bir koruyucu kullanılacağını belirleyecektir. Genel bir kural olarak, ince saçlı olanlar yağ bazlı versiyonlardan uzak durmalı ve bunun yerine daha hafif spreyleri tercih etmelidir. Tersine, kalın, orta ila kalın saçlara sahip olanlar, daha ağır yağların ve kremlerin daha etkili olduğunu göreceklerdir.

Evde bir salon patlaması, yalnızca aletleriniz kadar iyidir, bu nedenle doğru olanlara yatırım yapmak, bir etkinlikten önce salonu ziyaret etmekten size zaman ve para kazandıracaktır. El-göz koordinasyonu hiçbir zaman sizin tarzınız olmadıysa, saçınızı yarı yarıya daha kısa sürede düzeltecek yapay geçirmez aletlerin yanı sıra, sıkı çalışmanızı sağlıklı tutarken mühürleyecek son işlem ürünlerini de ekledik.

Evde bir salon patlaması elde etmek için ihtiyacınız olan her şey burada.

(Öne çıkan görsel: Robert Kamau/GC Images)

Bu, bir nedenden dolayı en iyi stilistler arasında favori. Argan yağı, kuşburnu meyve yağı ve markanın imza kompleksi ile formüle edilen bu hafif şekillendirici sprey, her seferinde parlak, kıvrımsız bir görünüm sunmayı vaat ediyor. İkincisi, saçınızı ısıdan, güneşin zararlarından ve doğal bozulmalardan korurken besler ve yumuşatır, özellikle saçlarını düzenli olarak boyayanlar için faydalıdır. Evdeki her patlamada Oribe’nin lüks imza kokusu C么te d’Azur ile tedavi edilmeyi bekleyin.

Singapur’daki seçili salonlarda ve çevrimiçi olarak mevcuttur.

Kilitleri aşırı ısıdan koruyan bir diğer ürün de, 230掳C’ye kadar ısı koruması sağlarken saçları onarmak ve nemlendirmek için moringa ve nar çekirdeği yağı ile formüle edilmiş bu yüksek konsantrasyonlu onarıcı bakımdır. Bu ağırlıksız yağ, tüm saç tipleri ve dokuları için uygundur ve bol miktarda parlaklık ile saçlarınızın kabarmasını önler.

Parisli stilist David Mallett, cansız saçlara hayat vermek hakkında bir iki şey biliyor. En hevesli şekillendirmeye bile teslim olmayacak ince saçlara sahipseniz, bu sprey saçı beslerken, A, C ve B12 Vitamini açısından zengin Japon Nori Yosun Özü ile güçlenir ve uzun süreli bakım sağlar. kalıcı rejenerasyon. Sadece temiz, havluyla nemi alınmış saçın saç çizgisine püskürtün ve şekillendirmeden önce saç derisine masaj yapın.

Saçınız en az yüzde 70 kuruduğunda, büyük silahları kırmanın ve çalışmaya başlamanın zamanı geldi. Çoğu fırça iyi çalışsa da, domuz kılı fırçalar, özellikle Mason Pearson olanlar, saçı sentetik olandan daha iyi şekillendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabileceğinden, salon fönlerinin altın standardı olarak kabul edilir. Ayrıca saç kırılmasını ve kabarmasını daha iyi önler ve size daha sağlıklı kilitler vermek için doğal saç yağlarınızı daha eşit bir şekilde dağıtır.

Evde nazik ve rahat bir fönleme deneyimi için özel olarak tasarlanan bu ergonomik saç fırçası, önceden kavisli yaban domuzu kıllarına sahiptir ve her bir bölümünüze hareket halindeyken ideal bir tutuş sağlar, böylece uğraşarak zaman kaybetmezsiniz. Yumuşak dalgalar oluşturmak için her bölümü kurutun ve ardından kurutucunuzdan gelen ısıyı namlusuna yönlendirirken fırçanın etrafına sarın. Bölümü hafifçe açmadan önce 30 saniye soğumaya bırakın.

İpucu: Yuvarlak fırça ne kadar küçükse, dalganız veya kıvrımınız o kadar sıkı olacaktır. Daha büyük yuvarlak fırçalar size daha büyük dalgalar ve daha fazla hacim verir.

Yaban domuzu kılları sizin tarzınız değilse, GHD’nin bu yuvarlak fırçası evde kaldırma ve yumuşak dalgalar oluşturmanıza da yardımcı olabilir. Seramik namlulu fırça, daha hızlı bir fön işlemi sağlamak için ısıyı verimli bir şekilde koruyarak süreci hızlandırır ve tutması ve manipüle edilmesi kolay, iyi tasarlanmış bir sap ile birlikte gelir. Ayrıca yeterince hafiftir, böylece sonunda ağrıyan kollarla kalmazsınız.

Herkesin profesyonel bir kuaförün becerisine sahip olmadığını ve bazen bir fırça ve saç kurutma makinesinin çok fazla araç olduğunu anlıyoruz. Koordine olmayanlar için, bu kült saç şekillendirme aracı, saçı yumuşak bir şekilde çözmek ve kaygan bir görünüm elde etmek için hem naylon hem de yaban domuzu kıllarının karışımıyla her iki aracı da şık bir cihazda birleştirir. Oval şekilli fırça, eğimli uçlu düz buklelerden hacimli doğal görünümlü buklelere kadar çeşitli stilleri zorunlu kılacak ve telleri daha az hasarla parlak tutmak için iyon teknolojisiyle güçlendirilmiştir. Uygulama ile bu alet size salonda 10 dakikadan kısa sürede mükemmel saçlar verecektir.

Bir savurganlığa hazırsanız, Dyson’ın devrim niteliğindeki Airwrap’i sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Saçı daha hızlı kuruturken aşırı ısı hasarından korumak için tasarlanan bu kült-favori araç, özellikle beceriksizseniz yararlı olan, evde patlama maceralarınız sırasında daha fazla parlaklık, daha az hasar ve kesinlikle yanmış saç derisi vaat ediyor. Komple set ayrıca herhangi bir stile ulaşmayı mümkün kılan bir dizi ataşmanla birlikte gelir. Saçlarını düzenli olarak şekillendiren ve zaten kırılgan veya zarar görmüş saçlara sahip olanlar için mükemmeldir.

Burada öğrendiğimiz bir şey varsa, o da nemin yeni bir patlamayla uğraşmayı sevdiğidir. Bu süper hafif sonlandırma spreyi, en ateşli günlerde bile saçı elektriklenmeye karşı koruyarak sıkı çalışmanızın boşa gitmemesini sağlar. Aynı zamanda tarzınızı belirleyecek ve doku katacak, böylece deniz tuzu spreyine ihtiyaç duymadan biraz karışık uyanmış gibi görünen bu görünümü elde edeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*