Excel’de Hücreleri, Sütunları ve Satırları Birleştirme

Excel’de Hücreleri, Sütunları ve Satırları Birleştirme

Markdown, Web için yazmayı olabildiğince basit hale getirmek içindir. HTML etiketleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan düz metin belgeleri oluşturmanıza olanak tanır. Cep telefonlarının hayatımızdaki yüksek penetrasyonuyla, telefonlarında markdown yazmak/yazmak isteyen birçok insanın olması şaşırtıcı değil. Burada, özellikle Android için mevcut olan en iyi Markdown editörlerinden bazılarına bakıyoruz.

1. İşaretleyici

Markor, sekmeli bir arayüze sahip sağlam bir Markdown metin düzenleyicisidir. Kullanıcılar, koyu veya açık bir tema ile kullanma seçeneğine sahiptir. Ayrıca tamamen çevrimdışı çalışır.

Markdown Metin Düzenleyicisi Markor1

Sekmeler Dosyalar, Yapılacaklar, Hızlı Not ve Daha Fazlasıdır. Dosyalar sekmesi ile, görüntülemek ve düzenlemek için dosyaları görüntüleyebilir, tarayabilir ve seçebilirsiniz. Yapılacaklar, yapılacaklar listeleri oluşturmanıza olanak tanır. Burada tamamlanan öğeleri kontrol etmek, kategoriler ve etiketler eklemek, görevler için öncelik belirlemek ve hatta bağlantılar, dosyalar, resimler ve ses eklemek gibi şeyler yapabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, Quicknote hızlı bir şekilde not almanızı sağlar… Daha fazlasını okuyun]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*