Facebook’un yeni Portal Plus ve Portal Go’ya göz atın

Facebook’un yeni Portal Plus ve Portal Go’ya göz atın

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Bugün erken saatlerde, Facebook’ta canlı bir etkinlik sırasında Mark Zuckerberg’in yeni bir ürünü duyuracağı haberini aldık. Bazıları yeni VR gözlükleri göreceğimizi önerdi. Diğerleri, Facebook ile ilgili yeni bir özellik veya uygulama alacağımıza inanıyordu. Hatta bazıları bir zaman yolculuğu makinesinden, bir Facebook Arabasından veya en sevdiğim ‘beğenmeme düğmesinden’ bahsetmeye cesaret etti. Ancak şirket, Facebook’a gizlilik konusunda güvenenler için iki yeni Portal cihazı duyurduğundan, bu çılgın tahminlerin hiçbiri doğru değildi.

Facebook resmi olarak yeni bir çift Portal görüntülü arama cihazı başlattı. Portal Plus ve Portal Go, Amazon ve Google’ın akıllı ekranlarına karşı gelmek için geldi. Facebook’un yeni akıllı ekranlarının ana odak noktası, kullanıcılarını mükemmel görüntü kalitesi ve ses ile özel bir arama cihazı olarak birbirine bağlamaktır.

Daha büyük Portal Plus, eğilebilir 14 inç HD ekrana, akıllı kameraya ve arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurmanıza ve herhangi bir odayı en sevdiğiniz müzikle doldurmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli ses özelliklerine sahiptir. Ayrıca randevularınızı ve daha fazlasını görüntüler. Ayrıca Zoom, Spotify, Pandora, Deezer, Tidal ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm favori uygulamalarınızı destekleyecektir.

Portal Go, yeni akıllı ekranınızı hareket halindeyken yanınıza almanızı sağlar. 10 inçlik bir ekrana ve dahili bir pile sahiptir, böylece gittiğiniz her yere kulağa ne kadar rahat gelse de götürebilirsiniz. Ayrıca favori uygulamalarınız aracılığıyla kişilerinizle görüntülü arama yapabileceksiniz ve evet, burada ayrıca yüksek kaliteli ses elde edeceksiniz.

Bir tane alacak kadar cesur olanlar için Facebook’ta ön siparişler zaten mevcut. 10 inçlik Portable Go 199$’a, Portal Plus ise 349$’a satılıyor. Ayrıca 10 inçlik bir ekrana sahip olduğu için normal Portal’ı 179 $’a veya Portal TV’yi 150 $’a alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*