FIRSAT: Verizon’dan LG V30’da 300 $ tasarruf edin ve ücretsiz bir kablosuz şarj cihazı edinin

FIRSAT: Verizon’dan LG V30’da 300 $ tasarruf edin ve ücretsiz bir kablosuz şarj cihazı edinin

Bir dizi ürün, cihaz ve aksesuarda büyük indirimler ve harika fırsatlar için sezon. Gördüğümüz en son büyük anlaşma şu şekilde geliyor: LG V30 Verizon’dan.

Bugün ile 13 Aralık (yarın) arasında, LG’nin en yeni cihazında 300$ tasarruf edebilir ve 24 ay boyunca sadece 540$ ödeyebilirsiniz. Tabii ki, bu indirim, telefonu doğrudan satın almak isteyenler için geçerli değil, çünkü 840 doların tamamını ödemeniz gerekecek.

Bununla birlikte, Verizon’dan gelen bu indirimin güzel yanı, avantajlardan yararlanmak için mevcut telefonunuzu takas etmeniz gerekmeyecek olmasıdır. Ek olarak Verizon, kendi markalı kablosuz şarj pedinde %50 indirim yaparak en önemli aksesuarlardan birini ucuza almayı mümkün kılıyor.

Bu fırsatla ilgili diğer tek şey, bu fırsattan yalnızca çevrimiçi olarak yararlanabilmenizdir, yani bir mağazaya girdiğinizde aynı indirimi göremezsiniz. Bununla birlikte, yeni bir akıllı telefon pazarındaysanız, LG V30 mükemmel bir seçenek ve 300 $ tasarruf etmek sizi şaşırtacak bir şey değil. LG V30’daki kapsamımızı kontrol etmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayın ve bunu kendiniz kontrol etmek istiyorsanız düğmeye basın.

LG V30’u satın alın

Önerilen Kaynaklar

    | | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*