Galaxy Z Fold 3 eSIM sunuyor mu?

Galaxy Z Fold 3 eSIM sunuyor mu?

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Samsung Galaxy Z Fold 3, katlanabilirlerin kalıcı olduğu fikrini pekiştiren ve en iyi seçeneklerden biri olan bir cihazdır. Koreli OEM de her yıl katlanır telefonları için giriş engelini azalttı ve geleneksel akıllı telefonlarda ortak olan özellikleri sürekli olarak ekledi. Ancak bağlantı dikkate alınması gereken önemli bir faktör olduğundan, Z Fold 3’ün eSIM’i destekleyip desteklemediğini merak etmiş olabilirsiniz. Peki, bu makale bu sorguyu yanıtlamaya yardımcı olacaktır.

Evet, Samsung Galaxy Z Fold 3 eSIM’i destekliyor, ancak orada satılan cihazların eSIM uyumluluğu veya çift nano-SIM yuvası olmayacağı için Amerika Birleşik Devletleri’nden alıcılar için bir çekicilik var.

Diğer bölgelerde satın alınan Buts birimleri, cihazlarında aynı anda iki SIM bulundurarak birden fazla taşıyıcı kullanabilir – ya bir nano-SIM ve eSIM ya da iki nano-SIM kombinasyonu ile.

Cihaz bağlantısını biraz daha derinlemesine incelemek için Z Fold 3, 5G’nin hem mmWave hem de Sub6 türevlerini destekler ve WiFi için kullanıcılar 6E standardına erişebilir. Bunların dışında Bluetooth (5.2) ve NFC üzerinden de cihazlara bağlanıp bilgi paylaşabiliyor.

Galaxy Z Fold 3 ve öncekinden nasıl daha iyi olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, iki cihazla ilgili karşılaştırmamızı mutlaka okuyun. Ancak size yeni cihaz hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse, Z Fold 3 geliştirilmiş bir ekran setine sahip, 6,2 inçlik dış panel artık 120Hz’de yenileniyor ve 7,6 inçlik iç ekran tam ekran sunuyor. ekran altı kamerası sayesinde ekran deneyimi ve eskisinden daha esnek olan yeni ekran koruyucu sayesinde gelişmiş el hissi. Z Fold uyumlu bir varyant satın almanız gerekse de, şimdi Samsung’un SPen’iyle de çalışıyor.

Performans için, 4400 mAh pilden güç alan ve işleme için 12 GB RAM’e ve iyi depolama için 256 veya 512 GB depolamaya bağlı olan Snapdragon 888’e sahiptir. Arka tarafta kamera optikleri değişmeden kalıyor.

Bununla birlikte, bu nesil Samsung’un şimdiye kadarki en iyi girişimidir ve içeri girme şansını gözlüyorsanız, katlanabilir dünyasına girişiniz olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*