Garmin Vivoactive 3 GPS Akıllı Saatinden 120 Dolar İndirim Alın

Garmin Vivoactive 3 GPS Akıllı Saatinden 120 Dolar İndirim Alın

Bir akıllı saat arıyorsanız, bir Apple Watch’ın tüm özelliklerine ihtiyacınız olmayabilir. Garmin Vivoactive 3 GPS Smartwatch ile benzer özellikleri çok daha ucuza elde edebilirsiniz. Bu, yalnızca GPS’i değil, spor uygulamalarını da içerir; fitness, kalp atış hızı ve stres izleme; temassız ödeme; ve akıllı bildirimler de.

Bu akıllı saatte 15’ten fazla önceden yüklenmiş GPS ve spor uygulaması var. Bu sporlar yoga, koşu, yüzme ve daha fazlasını içerir. Fitness seviyenizi VO2 Max ile izleyin ve kalp atış hızınızı ve stres seviyenizi de izleyin. Katılımcı bankaların desteklenen kartlarıyla yaptığınız alışverişlerde ödeme yapmak için Garmin Pay temassız ödeme çözümünü kullanın.

Garmin Vivoactive 3 GPS Smartwatch’ınızı binlerce ücretsiz saat yüzünün yanı sıra Connect IQ mağazasındaki uygulamalar ve widget’larla kişiselleştirin. Uyumlu bir akıllı telefonla eşleştirildiğinde akıllı bildirimler, Garmin Connect’e otomatik yüklemeler, Live Track ve daha fazlası gibi bağlı özellikler de alabilirsiniz.

Saatin ekranı 1.2″ çapındadır. Sadece her türlü hava koşulunda güvenli olmakla kalmaz, aynı zamanda yüzerken ve duş alırken de kullanılabilir. Akıllı saat modunda 7 güne kadar, GPS modunda ise yalnızca 13 saate kadar pil ömrünün keyfini çıkarın.

Paslanmaz çelik ile siyah standart akıllı saati sadece 130,06$’a 119,93$’dan alın. Ayrıca altı farklı renk kombinasyonunda, müzik seçeneğiyle veya Verizon’a indirimli olarak bağlanarak da alabilirsiniz.

Garmin Vivoactive 3 GPS Akıllı Saat

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*