Geekbench’te bulunan yeni vivo cihaz, Snapdragon 898 yonga setine sahip

Geekbench’te bulunan yeni vivo cihaz, Snapdragon 898 yonga setine sahip

erkek çocuk canlı kendini meşgul etmek ya da ne? Şirketin X70 serisinin lansmanı yaklaşıyor, bu nedenle vivo X70 Pro+ için bir referans noktası var. Ancak eserlerdeki tek amiral gemisi cihaz değil. Hatta Geekbench’te başka bir cihaz daha görüldü.

Digital Chat Station’a göre vivo, Snapdragon 898 yonga setini kullanacak yeni bir amiral gemisi cihazına sahip. Cihaz ayrıca 8GB RAM’e sahip olacak, yani vivo X70 Pro+ gibi birinci sınıf bir ürün değil. Üstelik model numarası (V2102A), X70 serisi telefonların hiçbirine benzemiyor. Geekbench puanları çok etkileyici değil, ancak bunun nedeni bir prototip veya mühendislik birimi olması olabilir. Aslında, Haziran ayında duyduğumuz esnek ekranlı vivo cihazlardan biri olabilir.

4nm işlemiyle üretilen SD898, 2.42GHz’de çalışan yeni bir Cortex-X2 CPU çekirdeğine, 2.17GHz’de 3x Cortex-A710 CPU çekirdeğine ve 1.79GHz’de 4x Cortex-A510 CPU çekirdeğine sahiptir. Ayrıca bir Adreno 730 GPU ile gelecek. Ancak bu yonga seti yalnızca bir sonraki Snapdragon Zirve Günü’nde tanıtılacak, bu da markaların cihazlarıyla iyi çalıştığından emin olmak için zamanları olduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, bu vivo telefonun yakın zamanda piyasaya sürülmesini beklemeyin.

Dürüst olmak gerekirse, Snapdragon 898’in termal performansı konusunda biraz endişeliyiz. Daha önce, yeni yonga setinin öncekinden daha sıcak çalıştığı söyleniyordu. Bir telefonun soğutması yetersizse bu kötü olabilir. Mevcut yonga setine bağlı kalmayı mı yoksa yine de yükseltmeyi mi tercih edersiniz? Yorumlarda bize bildirin ve bunun gibi daha fazla haber için TechNave’de bizi izlemeye devam edin.

50MP RYYB Ultra Vision Kamera ve 120Hz OLED ekran - HUAWEI nova 9 #BeAnovaStar TikTok Dance Challenge'a katılın!

8 Kasım 2021 tarihi itibariyle, Huawei nova 9 Malezya’da kullanılabilir hale gelir. Nova serisi her zaman kamera merkezli bir akıllı telefon olarak biliniyordu. Tamamen yeni 50 MP Ultra Görüş Kamerası, birinci sınıf tasarım ve gençlere eğlenceli bir eğlence ve fotoğrafçılık deneyimi sunmak için bazı temel özelliklere sahiptir. Bir Huawei hayranıysanız veya yeni bir şey arıyorsanız belki de nova 9’u düşünebilirsiniz. Neden? İşte sizi bir nova yıldızı yapabilecek altı özellik!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*