GIF Tost makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF’lere dönüştürür

GIF Tost makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF’lere dönüştürür

3232Paz, 28 Kasım 2021 20:38:05 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

iPhone için yeni bir uygulama olan GIF Toaster, fotoğraflarınızı, canlı fotoğraflarınızı, seri çekim fotoğraflarınızı ve videolarınızı dönüştürerek GIF’ler oluşturmanıza olanak tanır.

iPhone veya iPad’inizde GIF oluşturmak için GIF Tost Makinesi’nin indirmeye değer olup olmadığını görmek için incelememizi okuyun.

Ana Sayfa:Uygulama, fotoğraflarınıza erişim izniyle açılır. Ana sayfanın çok basit bir düzeni vardır: başlık çubuğu, fotoğraf kitaplığınızın içeriğini yedi kategoride düzenler, orta bölüm seçtiğiniz kategorinin içeriğini (fotoğraflar veya videolar) görüntüler ve alt bölüm aşağıdaki özellikleri içerir: GIF’i Kes, Görüntüle GIF, GIF albümü ve Ayarlar.

GIF Tost makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF'lere dönüştürür

GIF oluşturma:GIF’e dönüştürmek istediğiniz içeriği (fotoğraf, video vb.) seçtikten sonra uygulama sizi GIF oluşturma ve düzenleme bölümüne yönlendirir. Düzenlemede, temel seçenekler fotoğraflar ve videolar için farklılık gösterir ancak çözünürlük, yön, efekt, çapraz geçiş ve Metin başlığı seçenekleri herkes için aynıdır.

GIF Tost makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF'lere dönüştürür

Videolar için Temel Seçenekler

Süre:Bir GIF’de kullanılan kare sayısına bağlı olarak, fotoğraflarınızı veya videolarınızı dönüştürme süresi değişir. Çerçeve sayısı ne kadar küçük olursa, dönüştürmek için o kadar az zaman alır.

Görüntüleme ve yükleme:Dönüştürmeden sonra, sizi uygulamanın ‘Rapor’ bölümüne yönlendirecek olan ‘Tam Ekranda Görüntüle’ seçeneğini belirleyebilirsiniz; burada çerçevelerin hızını ayarlayabilir, GIF’inizi yüklemek istediğiniz sosyal medya web sitesini seçebilir veya bir mesajlaşma uygulaması aracılığıyla paylaşın.

Bu bölüm ayrıca GIF’in farklı kaydetme seçeneklerini ve diğer bilgilerini sağlar.

GIF Tost Makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF'lere dönüştürür

GIF Tost makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF'lere dönüştürür

Mevcut Ücretsiz seçenekler: Uygulamanın ücretsiz sürümünde, çözünürlük ve filtreler için sınırlı sayıda seçenek mevcuttur.

GIF Tost makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF'lere dönüştürür

GIF Tost makinesi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı GIF'lere dönüştürür

Uygulama, fazla düşünülmemiş, ücretsiz bir uygulama gibi görünüyor ve çalışıyor ve düzenini tasarlamaya harcandı ve oldukça rahatsız edici derecede karmaşık bir işlevselliğe sahip. Ekranın altında sürekli çalışan reklamlar ve sürekli açılan reklamlar rahatsız edici. 3 ila 4 saniye uzunluğundaki GIF’ler kolayca paylaşılabilir, ancak daha uzun olan herhangi bir şey ya çok uzun sürer ya da yüklenmez. Yeni ‘Metin Başlığı seçeneği’, GIF’inizin altında çekici olmayan bir şekilde “GIF Tost Makinesi’ne Hoş Geldiniz” olarak görüneceğinden, iyiden daha kötüdür. Metin başlığında değiştirebileceğiniz tek şey metnin rengidir. Buna rağmen, uygulama yeni başlayanlar veya temel GIF oluşturma için ücretsiz olarak iyidir.

Uygulamanın en son sürümü olan 3.5, bir dizi yeni özellik, iyileştirme ve düzeltmeye sahiptir. Uygulamadaki yeni eklemeler, tüm dönüştürücüler için bir önizleme özelliği ve metin başlığı konumu özelliği olan yeni bir Timelapse to GIF dönüştürücünün tanıtımıdır. Uygulamanın güvenilirliği de iyileştirildi ve bazı UI hataları düzeltildi.

GIF ekmek kızartma makinesi, iPhone ve iPad için App Store’da ücretsiz olarak mevcuttur. Uygulama içi satın alma yapabilir ve uygulamayı, reklamları kaldıran ve tüm özelliklerin kilidini açan 1,99 ABD doları karşılığında profesyonel sürüme yükseltebilirsiniz.

App Store’dan GIF Tost Makinesini İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*