Google Pixel 3 Serisi, gelecek yılın başlarında son bir güncelleme alacak

Google Pixel 3 Serisi, gelecek yılın başlarında son bir güncelleme alacak

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Google Pixel 3 yazılım güncellemesi 2022

Google’ın birkaç gün önce Pixel 4 ve daha yeni cihazlara Kasım güvenlik düzeltme ekini sunduğu için Pixel 3 Serisine veda ettiğini düşündük. Görünüşe göre Pixel 3 Serisi henüz ölmedi; 2022’de gelecek yılın ilk üç ayında son bir güncelleme alacaklar.

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, Ekim 2018’de piyasaya sürüldü ve 3 yıl garantili Android güncellemeleri ve güvenlik yamalarına sahiptiler. Neyse ki, Google, Pixel 3 Serisine, şirketin orijinal Pixel ve Pixel 2 Serisi ile yaptığı gibi, çok sayıda hata düzeltmesi içeren son bir güncelleme alacağına söz verdi.

Ne yazık ki, artık herhangi bir güvenlik yaması almayacak olan sonraki cihazlar, Mayıs 2022’de Pixel 3a ve Pixel 3a XL cihazları ve Eylül ayında bir ara Pixel 4 Serisi olacak, ancak geçmişe dair bir şey varsa, Pixel 4 Serisi olacak. ayrıca muhtemelen Aralık’ta veya 2023’ün başlarında başka bir son güncelleme alacak.

İşte cihazların listesi ve Google’ın “garantili” güncelleme takvimi.

Google Pixel 3, Pixel 3a, Pixel 4, Pixel 4a, Pixel 5 ve Pixel 5a Serisi güncelleme programı

Pixel 3a Serisinin revize edilmiş bir güncelleme politikası vardır ve farklı bir zamanda piyasaya sürüldükleri için desteğin ne zaman tamamen kesileceği şu anda belirsizdir. Cihazların daha fazla hata düzeltmesi, yeni özellik ve katlanabilir cihazlar için daha iyi destek sağlayacak olan Android 12L’yi alıp almayacağı şu anda belli değil. GSMArena).

Google Pixel 6 veya Pixel 6 Pro ile ilgileniyorsanız, incelememizi YouTube’da yayınladık. Spesifikasyonlar, renk seçenekleri, depolama, kamera özellikleri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinmek için özel sayfalarımızı ziyaret edebilir veya testlerimiz sırasında nasıl performans gösterdiklerini görmek için inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

    Amazon’da görüntüleyin: https://www.amazon.com/Google-Pixel-6-5G-Android-Phone/dp/B09HJZPFDD?tag=pnow-20

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*