Google Pixel 6, Apple iPhone 13’ten bir gün önce 13 Eylül’de başlayabilir

Google Pixel 6, Apple iPhone 13’ten bir gün önce 13 Eylül’de başlayabilir

Eylül, merakla beklenen amiral gemisi akıllı telefon serilerinden ikisini göreceğimiz aydır. Google ve biri elma. Kaynaklara göre, Google sunabilir Piksel 6 serisi üzerinde 13 Eylül, Apple’dan bir gün önce iPhone 13lansmanı.

Google, Ekim ayında yapmak yerine, partiyi planlanandan önce başlatmayı planlamış olabilir. Bununla birlikte, şirketin Apple iPhone 13’ün piyasaya sürülmesinden bir gün önce olayın gerçekleşmesine bir şekilde izin vererek, tarih seçiminde çok iyi olabileceği ortaya çıktı. Şu anda bunların hepsi henüz doğrulanmadı ancak resmi haberler muhtemelen birkaç gün içinde gelebilir.

Google, Pixel 6 serisi ile yeni bir şey sunuyor ve bunu daha önce yayınlanan teaserlarda görebildik. Önceki Pixel akıllı telefonlara kıyasla yalnızca tamamen farklı bir tasarım değil, aynı zamanda şirket, teknik özelliklerini güncel trendlere uygun olacak şekilde yükselterek bir dizi atılım yapıyor.

Bu gerçekleşirse, iki marka arasında gergin bir rekabet olacaktır. Hangi akıllı telefon lansmanını görmek sizi daha çok heyecanlandırıyor? Yorumlar aracılığıyla bize bildirin ve daha fazla akıllı telefon söylentisi için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*