Groove Müzik güncellendi; yeni yenilenmiş görünüm ve yeni özellikler getirin

Groove Müzik güncellendi;  yeni yenilenmiş görünüm ve yeni özellikler getirin

Bu ayın başlarında Microsoft, Hızlı halkada Windows Insider için Groove Music uygulaması için yeni bir güncelleme sunmaya başladı. Yeni yenilenmiş görünüm, birçok UI ince ayarı, birçok yeni özellik ve düzinelerce iyileştirme getiriyor.

Microsoft’un Groove Music’indeki tüm yeni görünüm, Project Neon’a benzer bir dizi UI değişikliği getiriyor. En son güncellemede, uygulamanın kenar çubuğunda, muhtemelen Microsoft’un Project NEON’unun bir parçası olan ince bir bulanıklık var. Project NEON, Microsoft’un Windows 10 Redstone 3 ile gelecek olan yeni Tasarım Dilidir.

Yaklaşık bir hafta önce şirket, Sürüm Önizleme Halkasında Windows Insider için aynı güncellemeyi yayınladı. Ve şimdi Windows 10 Creators Update’i çalıştıran tüm kullanıcılara geliyor. Güncelleme ayrıca Müzik Videosu ve daha fazlası gibi diğer bazı önemli özellikleri de getiriyor. Güncelleme için resmi değişiklik günlüğü:

Güncelleme, Windows Mağazasında yayında ve buradan alabilirsiniz. Groove Music uygulamasındaki yeni Project NEON efektini beğendiniz mi? Aşağıdaki bir yorumda bize bildirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*