HBO Max, Zack Snyder’ın Cut of Justice League’ini 2021’de özel olarak yayınlayacak.

HBO Max, Zack Snyder’ın Cut of Justice League’ini 2021’de özel olarak yayınlayacak.

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Google, MVNO hizmetini sanal özel ağların gücüyle güçlendiriyor.

Project Fi, en azından şu anda hala Project Fi olarak adlandırılıyor, Google’ın ücretsiz erişim sağladığı 2 milyon Wi-Fi erişim noktasından herhangi birine bağlanan müşteriler için VPN’leri zaten uyguluyor.

Şimdi, Project Fi, diğer Wi-Fi ağları veya Sprint, T-Mobile, US Cellular veya herhangi bir ortak uluslararası ağ aracılığıyla hücresel olarak tüm bağlantılarda VPN şifrelemesini test ediyor. Google, kendisinin ve herhangi bir potansiyel izleyicinin, bu yöntemle Google hesapları veya telefon numaralarıyla (Google’ın YouTube ve Gmail gibi kendi çevrimiçi platformları dışında) trafiği bağlayamayacağını söylüyor.

Android Pie üzerinde çalışan tüm telefonlar, Project Fi uygulaması ayarlarına gidip Fi Ağ Araçları bölümünde geçişi etkinleştirerek yeni şifrelemeyi beta sürümünde deneyimleyebilir.

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Özel içerikler için akış savaşı kritik hale geldi. Netflix, orijinal filmleriyle topu yuvarladı, ardından Disney Plus, Star Wars gibi bir mega franchise içeren kendi arduvazıyla onu takip etti. Apple TV+ da bu haftanın başlarında vizyona girecek bir Tom Hanks filmi vizyona girdiği için geride kalmıyor. Ancak HBO Max, tartışmasız en özelini yakaladı. Zack Snyder’ın Adalet Birliği’nin Cut Direktörü.

Yıllarca süren hararetli #ReleaseTheSnyderCut kampanyasının ardından Warner Media sonunda pes etti ve Zack Snyder’ın Justice League’in orijinal kurgusunu 2021’de özel olarak yayınlamaya karar verdi. Neredeyse dört saatlik bir çalışma süresi olan ünlü Snyder Cut, orijinal versiyondu. Yönetmenin yapmak istediği Justice League filmi, ancak aile trajedisi nedeniyle projeyi yarıda bırakmak zorunda kaldı.

Hollywood Muhabiri Snyder’ın Justice League kurgusunun 4 saatlik tek bir uzun metrajlı film olarak mı yoksa TV tarzı altı bölüm olarak mı yayınlanacağı belli değil. Ancak içeriğe gelince, hem karakterler hem de hikaye açısından birçok yeni şey olacak. Hatırlamak gerekirse, Adalet Birliği, zayıf kurgusu ve diğer tuzakları nedeniyle kritik ve ticari bir felaketti.

Snyder, “Tamamen yeni bir şey olacak ve özellikle vizyona giren filmi izleyenlerle konuşmak, o film dışında yeni bir deneyim olacak” dedi. Hollywood Muhabiri. “Muhtemelen yaptığımın dörtte birini gördünüz” diye ekledi. HBO Max, hayranlarını abonelik sayfasına çekecek büyük bir balık yakalamış olsa da, Snyder’ın sonunda filmi kullanıp kullanamayacağı henüz belli değil.

Kaynak: Warner Medya Grubu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*