Her kadının sonbaharda ihtiyaç duyduğu 10 şık çanta | Yaşam Tarzı Asya Hong Kong

Her kadının sonbaharda ihtiyaç duyduğu 10 şık çanta |  Yaşam Tarzı Asya Hong Kong

Her sezon, elimize almak için sabırsızlandığımız yeni bir şık çanta sürüsü getiriyor ve sonbahar da bir istisna değil. Bu yıl, her şey cesur olmak ve fark edilmekle ilgili. Gucci, Balenciaga ve Loewe gibi markalar, eşit parti şık ve benzersiz, şehvetli çantalar yarattı. Hepimizin bildiği gibi, kıyafetinizi güçlendirmenin şık bir çanta taşımaktan daha kolay bir yolu yoktur, bu yüzden yeni favori aksesuarınızı keşfedebilmeniz için sezonun en gözde çantalarını bir araya getirdik.

(Fotoğraf kredisi: Louis Vuitton)

Loewe

Loewe’nin en son kreasyonu, sonbaharda en sevdiğimiz çantalarımızdan biri (22.350 HK$). Yeni siluet, çağdaş bir görünüm için oyulmuş bir madalya ve kalın omuz zinciri ile birlikte gelir.

Louis Vuitton

Sonbahar/Kış 2014’te ilk kez piyasaya çıktığından beri, artık ikonik olan bu çanta bazı gösterişli değişikliklerden geçti. Bu sezon çanta (46.000 HK$), benzersiz bir görünüm için otel çıkartmaları ve bir eşarp sapıyla süslendi.

Gucci

Sahte ürünlerin yapılmasını durdurmak amacıyla Gucci, dünyaya yalnızca gerçek olanı giydiğinizi gösterebilmeniz için bu “gerçek” el çantasını (26.500 HK$) yarattı.

Gucci, Shop B35-46 & G23-30, G/F, Landmark,15 Queen’s Road Central, Hong Kong, +852 2524 4492’de mevcuttur

Miu Miu

Dahlia çantası (23.900 HK $) bir sanat eseridir. Gösterişli kristaller ve zımbalarla süslenmiş bu çanta, ne giyersen giy, modaya uygun bir açıklama yapar.

Balenciaga

Balenciaga’nın market çantası muhtemelen sezonun ‘It’ çantasıdır (12.060 HK$). Geleneksel alışveriş çantalarından ilham alan cesur renkleri ve sade tasarımı, yeni favori çantanız olabilecek bir şeyi yaratmak için bir araya geliyor.

Chanel

Chanel’in kanatlı çantası (HK$30.100) bu sezon çağdaş bir dönüş yapıyor. İkonik logo kapatma ve zincir kayışı korurken, çanta mükemmel sonbahar topluluğu için tamamen yünden yapılmıştır.

Valentino

Valentino’nun çantası (22.300 HK $), gümüş iplik ve altın boncuklarla Doğu esintili nakışlara sahiptir. Bu çanta sizi sonbahardan kışa ve ötesine götürecek.

Proenza Schouler

Pürüzsüz deriden ve dokuma detaylardan üretilen Have çantası (19.400 HK$), sizi gündüzden geceye taşımak için mükemmel bir tasarımdır.

Proenza Schouler, Shop 1061, Elements, 1 Austin Road West, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, +852 2950 9928’de mevcuttur

Salvatore Ferragamo

Ferragamo çantalarına ferahlatıcı bir dokunuş katıyor: Aileen çantası (11,153 HK$) katmanlı zikzak detayları ve markanın yeni bir görünüm yaratmak için ikonik tutturması ile geliyor.

Fendi

Fendi’nin mikro ikili baget çantası (HK$13.900) gerçek bir açıklama parçasıdır. Çantanın her ikisi de aynı fakat farklı renklerde iki yüzü var ve çok yönlülüğü bir sonraki seviyeye taşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*