Honeycomb’un Müzik Uygulaması Google Music Sync’i Destekler – Köklü Android Telefonlarda Çalışır

Honeycomb’un Müzik Uygulaması Google Music Sync’i Destekler – Köklü Android Telefonlarda Çalışır

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

XDA Developers’taki adamlar, müzik uygulamasını Honeycomb’dan çıkarmayı ve Google’ın henüz duyurulmamış müzik senkronizasyon hizmetini kullanarak müziği senkronize etmek için kullanmayı başardılar. Honeycomb henüz ahizeler için piyasaya sürülmedi, ancak bilgisayar korsanları, özel ROM’larda kullanmak için zaten farklı kısımlarını çıkarmayı başardılar.

Honeycomb’un müzik uygulaması apk, bir CM7 ROM’a yüklendi ve Ayarlar’da Müziği Senkronize Et seçeneği görünmeye başladı. XDA Developers’tan WhiteWindows, seçeneği etkinleştirdi ve bir gecede eşitlenmeye bıraktı. Sonra ertesi gün boş bir SD kart taktı ve müziği hala sorunsuz bir şekilde akışta çalıştı!

Google’ın müzik senkronizasyonunu resmi olarak ne zaman duyuracağına dair hiçbir fikrimiz yok ancak WhiteWindows tarafından yukarıda açıklandığı gibi çalışıyorsa, bu harika bir özellik gibi görünüyor. Google’ın bunu hızlı bir şekilde kullanıma sunması gerekiyor.

Bunun Android telefonunuzda çalışmasını sağlamakla ilgileniyorsanız, XDA’daki konuya gidin. Yine de biraz zaman ayırmaya hazır olun, zaten 19 sayfa uzunluğunda.

MobileCrunch aracılığıyla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*