HONOR 60 serisi bu yıl Aralık ayında resmi olarak tanıtılabilir

HONOR 60 serisi bu yıl Aralık ayında resmi olarak tanıtılabilir

ONUR kısa sürede daha fazla yeni akıllı telefon çıkararak geri dönüş yapıyor. az önce gördüğümüz gibi tamamen yeni HONOR 50 serisi, bugün, sadece birkaç yeni cihaz daha Çin 3C sertifikalarında göründü model numaraları ile ELZ-AN00, ANY-AN00, TNA-AN00 ve LSA-AN00. Ve raporlar, bunların yeni olabileceğini söyledi HONOR 60 serisi.

Sızıntılara göre HONOR 60 serisinin HONOR 60, HONOR 60 Pro ve HONOR 60 SE olmak üzere üç modeli olacak. Spekülasyon doğruysa, her üç model de dahil olan HW-110600C00 şarj cihazlarıyla 66W’a kadar hızlı şarja sahip olacak ve 5G ağlarını destekleyecek. adlı bir sızıntı @轩冕XPro HONOR 60 serisinin bu yıl Aralık ayının ilk günü piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Önde hap delikli bir selfie kamerası ve dörtlü arka kamera kurulumuyla geleceği söyleniyor. Pro modeli, kavisli bir ekran ve arkada Snapdragon 870 veya 898 yonga seti ile 5 kamera ve 4500 mAh pil ile gelecek.

Şu an itibariyle, yaklaşmakta olan HONOR 60 serisinin resmi çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir onay yok, bu yüzden yaklaşan haberleri takip edin ve TechNave.com’da daha fazla teknoloji haber güncellemesi için bizi takip etmeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*