Hrithik’ten Hemsworth’a, filmlerden yer imlerine 7 erkek alttan kesme stili

Hrithik’ten Hemsworth’a, filmlerden yer imlerine 7 erkek alttan kesme stili

Ünlüler tarafından onaylanmış saç kesimi tavsiyesi mi arıyorsunuz? Bu yedi erkek alttan kesim stili ihtiyacınız olan tek şey.

Erkeklerin tımar işlerine gelince, ünlüler çoğu zaman başı çekiyor. Hollywood ya da Bollywood olsun, ilham almak için her zaman yıldızlara baktık. Acemi yaşlarında, her erkeğin kahramanı ekranda gördüğü ve “Keşke saçlarım o kadar iyi görünse” dediği anları vardır. Otuz yıl önce, eski tarz Pampadour bize bunu söyletti. Yirmi yıl önce, rock yıldızı, kaygan arka görünümdü ve şimdi, alt kesim.

Alt kesim 1920’lerden beri var olmasına ve savaş askerleri için bir saç kesimi olmasına rağmen. Bununla birlikte, 2010’ların başında, bu eğilim, Jon Hamm’ın Donald Draper’ı oynarken bir varyasyonunu oynamasından sonra tartışmalı bir şekilde arttı. Deli adam.Erkeklerin önceki on yılın daha uzun, rock yıldızı saç stillerini tercih ettiği bir çağda keskin, temiz ve sade bir şekilde canlandırıcıydı. Oradan, bu eğilim, erkeklerin çeşitli saç tiplerine ve yüz şekillerine uyacak şekilde vahşi bir şekilde yayıldı.

Bugün, son zamanlarda bu trendi sarsan ve kafaları çeviren birkaç çağdaş tımar kahramanına bakarak beyazperdeye geri döneceğiz. İşte bir sonraki saç kesimimiz için kesinlikle inspo-fotoğraf olarak kaydettiğimiz filmlerden birkaç erkek alttan kesim stili.

hrithik Roshan

Bu listeye mutlak, Hindistan Malı bir Yunan Tanrısı – Hrithik Roshan ile başlayalım. 2019’da bu filmle mega bir geri dönüş yaptı, ancak tüm aksiyon, dans ve stilin yanı sıra ek bir açıklama yaptı – Muhtemelen mükemmel yaz altını sarstı. Bu erkek alttan kesim stili, gündelik ve sportif bakım arasında doğru dengeyi sağlar. Bağlantılı bir akışla, üstte orta uzunlukta ve belki de yanlarda üç veya dört oldu.

David Beckham filmde çok fazla rol almaz ama yaptığında, elinizin altında bir not defteri ve kalem bulundurmak isteyebilirsiniz. 2018’de bir kamera hücresi yaptı ölü havuz 2, süper kahramanın tiz sesiyle dalga geçtikten sonra Becks’ten özür dilediği yer. Yine de sahne, ikilinin kanepede dinlenmesiyle sona erdi. Ancak David’in alt kesimi, kesinlikle bahsetmeye değer. Bu bir go-tarzı ve onunla asla yanlış gitmeyeceksin. Sakalını kesme ve cilt bakımını sürdürme şekli, neden bu kadar bakımlı bir Tanrı olarak kabul edildiğini kanıtlıyor..

Sadece Brad saç kesiminin tüm zamanların en üretken erkek undercut stillerinden biri olarak aşağı ineceğini söyleyelim. Kaygan bir sırt ile birlikte mükemmel bağlantısız alt kesim. Yanlarda, muhtemelen bir ya da yarım spor yapıyor, süper minimal, tüm vurgunun üstte kalmasına izin veriyor. Bu görünüm, bugünün zamanında biraz doygun, kabul edeceğiz, özellikle de film ilk kez çıktığında kazandığı büyük çekiciliği göz önünde bulundurarak. Ancak, maceraperest hissediyorsanız, bu denemek için harika bir stil. Yine de size uygun olduğundan emin olun.

Tüm kariyeri boyunca bir erkek saç kesimi ikonu olduğu için Zac’e biraz kredi vermemiz gerekecek. HSM günlerinde masum bir okul çocuğu saç kesimi yaptı ama olgunlaştıkça daha temiz ve daha kısa saç kesimlerine döndü. Yukarıda da görebileceğiniz gibi, izleyen kadınlar için oldukça şımarıktı. Baywatch. Ancak kitaplarımızda saç kesimini not ettik. Düşünürseniz, tipik, kaslı bir erkek saç modeli. Yanlarda çok ihtiyaç duyulan yoğunluğu koruduğu için ince saçlı erkekler için de harika bir stil.

aditya roy kapur

Bu saç modelinin Aditya için bu kadar iyi çalışmasının birkaç nedeni var – Birincisi, gerçekten yoğun saçları var. İkincisi, sakalıyla mükemmel bir şekilde karıştırdı ve üçüncüsü, yüz şekliyle eşleşti. Bir saç stilini yüz şeklinize nasıl uyduracağınızı merak edenler için bu konuda bir uzman kılavuzumuz var. Ancak Kapur’un durumunda, filmin ilk yarısında bazı tatlı kilitleri salladı ve ardından bu kötü çocuk alter-egosuna geçti. Yakından bakıldığında, yanlarda güçlü bir solma ve bağlantısız bir alt kesim göreceksiniz.

erkek alt kesimi

Hemsworth’ün büyük kardeşine gelince, aslında onun görünüşünü Thor: Ragnarok’tan listelemek istedik, burada o da güzel altın bukleleri açtıktan sonra çok havalı bir alt kesim yaptı. Ancak, bu görünüm kesinlikle bunu aşıyor. Güçlü dokulu bir üst kısım ile Chris, önü arkaya göre çok daha uzun süre tuttu. Taraflar da onu harekete hazır tutan ve aynı zamanda havalı bir bakım ifadesi yapan bir solukluğa sahip.

Riz’i sadece alt kesiminin diğerlerinden nasıl ayrıldığını görmek için bu listeye eklemek istedik. 2019’lardaMetalin Sesi, Platin sarısı bu gerçek, rock yıldızı saç stilini kullanıyor. Son yıllarda Zayn ve Jaden Smith’in de bu rengi tercih ettiğini gördük. İlginç olan, estetiğinin gerçekten dağınık olması, üst kısmı süper dokulu, yanların ise normal erkek alttan kesim stillerinden çok daha uzun olması.

Tüm resimler: İlgili film afişlerine ve Instagram profillerine izin verin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*