HyperX Gaming çevre birimleri Kara Cuma indirimleri alıyor

HyperX Gaming çevre birimleri Kara Cuma indirimleri alıyor

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Razer ve Logitech oyun çevre birimlerinde Black Friday indirimlerini zaten ele aldık, ancak HyperX’ten dikkate almamız için birkaç seçenek de aldık. İlk olarak, şu anda 30 $ tasarruf anlamına gelen yüzde 23’lük bir indirim alan HyperX Alloy Elite 2’ye sahibiz. Bu, yazılım kontrollü ışık, makro özelleştirme ve medya kontrolleri ile 100 $ karşılığında yeni bir mekanik oyun klavyesine sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek istiyorsanız, yüzde 60 form faktörü, çift kısa PBT tuş başlığı ve 80 dolardan kapmak için bırakan 20 dolarlık bir indirim içeren HyperX Alloy Origins 60 Mekanik Oyun Klavyesine göz atabilirsiniz. Ve bu bütçeniz için hala çok fazlaysa, yüzde 40 tasarrufu temsil eden 20 dolarlık bir indirimden sonra şimdi 30 dolara satılan HyperX Alloy Core RGB’yi de düşünebilirsiniz.

Oyun fareleri de indirimde ve şimdi 65 $’a satılan HyperX Pulsefire Dart’ı 35 $’lık bir indirimden sonra alabilirsiniz. Bu kablosuz oyun faresi, altı programlanabilir düğme, 50 saate kadar pil ömrü ve en yeni oyun konsollarıyla uyumluluk ile birlikte gelir. HyperX Pulsefire Surge, 20 dolarlık bir indirimden sonra 35 dolara giden daha uygun fiyatlı bir seçenektir. Ancak, bu kablolu bir oyun faresidir. Veya 30 ABD doları indirimden sonra 135 ABD doları karşılığında bir HyperX Alloy Origins mekanik oyun klavyesi ve kablolu optik oyun faresi kombinasyonu elde edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*