“iCloud’da oturum açarken…” takılı kalan iPhone nasıl düzeltilir?

“iCloud’da oturum açarken…” takılı kalan iPhone nasıl düzeltilir?

iOS 11.4 güncellemesi artık resmi olarak iPhone 8 ve 8 Plus telefonlar da dahil olmak üzere tüm desteklenen iOS cihazlarına yayılıyor. Güncelleme, OTA olarak ve iTunes aracılığıyla indirilebilir. Ancak IPSW ürün yazılımı dosyaları aracılığıyla güncellemeyi tercih ediyorsanız, doğru yere geldiniz.

Mevcut nesil iOS cihazları olan iPhone 8 ve 8 Plus, önümüzdeki 3-4 yıl boyunca her iOS güncellemesini almak zorundadır. iPhone 8 ve 8 Plus için iOS 11.4 güncellemesi, beraberinde birkaç yeni özellik ve performans iyileştirmesi getiriyor. Güncellemeyi kablosuz olarak almak için Ayarlar Loc Genel Lok Yazılım Güncellemesi iOS 11.4’ü doğrudan cihazınıza indirmek için. Ancak, OTA güncellemelerini iPhone cihazlarına indirmek genellikle yavaştır ve bu nedenle birçoğu cihazlarını güncellemek için bilgisayarda iTunes’u kullanmayı tercih eder.

iPhone 8 ve 8 Plus cihazlarınız için iOS 11.4 IPSW ürün yazılımı dosyalarını manuel olarak indirebilir ve güncellemeyi Windows veya Mac bilgisayarınıza iTunes aracılığıyla yükleyebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarını iTunes aracılığıyla manuel olarak güncellemek, OTA güncellemelerinden ve iTunes’un yerleşik otomatik güncelleme özelliğinden çok daha hızlıdır.

Aşağıdaki indirme bağlantısından iPhone 8 veya iPhone 8 Plus iOS 11.4 IPSW üretici yazılımı dosyasını alın ve telefonunuza yüklemek için adım adım kılavuzu izleyin.

IPSW bellenim dosyalarını indirdikten sonra, iOS aygıtlarına bellenim dosyalarını manuel olarak yüklemek için ayrıntılı adım adım kılavuz için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.

鈫捖燑a href=”https://allthings.how/install-ios-ipsw-firmware-file-itunes-windows-mac/amp/” rel=”amphtml”>iOS IPSW üretici yazılımı dosyası iTunes kullanılarak nasıl yüklenir Windows ve Mac

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Yaptığım şey, cihazda karşılaştığım başka bir sorunu çözmenin tek çözümü olduğu için iPhone’da Apple kimliğimden çıkış yapmaktı. Ancak, tekrar giriş yaptığımda, telefon bir saatten fazla bir süre “iCloud’da oturum açma” işleminde takılı kaldı. Ayarlardan çıkıp iPhone’u her zamanki gibi kullanabilirdim ancak Ayarlar uygulaması bulutta oturum açarken takıldı.

ÇÖZÜMSorunu çözmek için, iPhone’umu yeniden başlattım. Ardından Ayarlar’a geri döndü ve tekrar oturum açmayı denedi. Bu sefer sorunsuz çalıştı. Bu nedenle, benzer bir sorunla karşı karşıyaysanız, iPhone’unuzu kapatın ve ardından tekrar açın.

Şerefe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*