Instagram sohbet güncellemesi, Messenger ile platformlar arası mesajlaşma deneyimi getiriyor

Instagram sohbet güncellemesi, Messenger ile platformlar arası mesajlaşma deneyimi getiriyor

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Facebook’un tüm mülkleri arasında daha derin entegrasyon ve birlikte çalışabilirlik konusundaki büyük planları, baş döndürücü bir hızla gerçeğe yaklaşıyor. Sadece bir gün önce şirket, Facebook gönderilerini ve Hikayeleri Instagram’da aynı anda çapraz paylaşma yeteneği, birleşik bir oturum açma deneyimi ve uygulamalar arasında sorunsuz Facebook Pay kimlik bilgisi aktarımı gibi özellikler getirecek olan Facebook, Instragram ve Messenger genelinde Hesap Merkezi’ni tanıttı. Bugün Facebook, Instagram için izin verecek büyük bir mesajlaşma deneyimi revizyonunu duyurdu. Instagram ve Messenger arasında platformlar arası mesajlaşma.

Yapabilirsiniz Messenger’dan Instagram’a veya Instagram’dan Messenger’a bir metin gönderin. Hatırlamak gerekirse, geçen ay Instagram uygulaması kullanıcılarında bir Messenger düğmesi görünmeye başladı. Ek olarak, Instagram’daki mesajlaşma deneyimi de çok ihtiyaç duyulan bir elden geçirildi. Ama onlardan bahsetmeden önce şunu belirtmek gerekir ki; Instagram’daki yeni deneyim bir tercih özelliğidir, bu, kullanıcıların bu görünüme güncelleme yapmayı seçebilecekleri, ancak bir kez yaptıklarında eski görünüme geri dönemeyecekleri anlamına gelir. Neyse konuya gelelim.

En önemli değişiklik, elbette, Messenger uygulamasını kullanarak bir mesaj gönderebilirsiniz ve mesaj arkadaşınızın Instagram gelen kutusuna düşer veya tam tersi, telefonunuzda bu uygulamalardan biri yüklü olmasa bile. Facebook, doğrudan Instagram’da aldığınız mesajların ve aramaların Instagram uygulamasında ayrı olarak kalmaya devam edeceğini garanti eder. Ayrıca, Messenger’dan gelen mesajların ve aramaların sohbetlerinizde mi yoksa mesaj istekleri bölümünde mi görünmesini istediğinizi kontrol edebileceksiniz. Veya basitçe devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Yukarıda bahsedildiği gibi, Facebook ayrıca Instagram uygulamasına bazı önemli Messenger özelliklerini de getiriyor. Bunlardan bazıları:

    Mesaj yönlendirme, en sonunda! Mesajları iletebilirsiniz Instagram uygulamasında en fazla beş kişiye kadar. Yeni bir Kaybolma Modu bu, mesaj görüldükten veya sohbeti kapattıktan sonra mesajın kaybolmasına neden olur. size kimlerin doğrudan mesaj gönderebileceğini kontrol edinve diğerlerini seçerek engelleyin. Instagram kullanıcıları artık bir mesaja doğrudan yanıt vermek Instagram kullanıcıları artık bir video görüşmesi sırasında arkadaşlarıyla birlikte Facebook Watch, IGTV, TV şovları, filmler ve daha fazlasında video izleyebilir. özçekiminizle bumerang çıkartmaları kullanın ve onları sohbetlerinize gönderin. Instagram artık kullanıcıların en sık kullandıkları emojilerin bir kısayolunu oluşturun onlara hızlı bir şekilde erişmek için.

Facebook, yeni Instagram deneyimini ‘dünya çapında birkaç ülkede’ test ettiğini ve aynı zamanda küresel olarak genişletmeyi planladığını söylüyor, ancak bunun ne zaman olacağına dair bir bilgi yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*