iOS 14 için en iyi widget özelleştirme uygulamaları

iOS 14 için en iyi widget özelleştirme uygulamaları

iOS 14, Ana ekrandaki widget’lar, Uygulama Kitaplığı, kısayollarda otomatik otomasyon ve daha fazlası dahil olmak üzere iPhone’a bir dizi yeni özellik getirdi. En yeni iOS 14, kullanıcıların Ana Ekran sayfalarına uygulamalar arasına yerleştirilebilecek daha fazla animasyonlu ve kişiselleştirilmiş widget eklemelerine olanak tanır. Yeni widget’lar, kullanıcılara iPhone’un kilidini açtıklarında animasyonlu bilgiler sağlar.

Artık iOS 14 ile Ana ekranınızda widget’lara sahip olabileceğiniz için, birkaç üçüncü taraf geliştirici, kullanıcıların kendi kişiselleştirilmiş widget’larını oluşturmalarına olanak tanıyan ve özel uygulama simgeleriyle mükemmel bir şekilde eşleştirilebilen widget özelleştirme uygulamaları oluşturmuştur. İşte iOS 14 için en iyi widget özelleştirme uygulamaları için en iyi seçimlerimiz.

iPhone’unuzun Ana Ekran sayfalarını özelleştirmek için en iyi üçüncü taraf uygulamalarımızı listeledik.

Widgetsmith uygulaması, birini beğeninize göre kullanmanız için widget’lar için üç farklı boyut sunar. Özelleştirme özellikleri arasında zaman, hava durumu, astronomi ve daha fazla seçenek bulunur. Widgetsmith’te iPhone Ana ekranınızda mükemmel widget’ları oluşturmanıza yardımcı olacak bir sürü araç var.

Widgetsmith’te oluşturduğunuz tüm widget’lar, belirlediğiniz kurallara göre Ana ekranınızda görünecek şekilde dinamik olarak programlanabilir. Örneğin, sabah uyandığınızda bir hava durumu widget’ı, işinizi halletmek istediğinizde bir takvim widget’ı vb.

Widgeridoo uygulamasıyla, farklı bilgi bloklarını, her bloğun boyutunu da seçebileceğiniz tek bir widget’ta birleştirebilirsiniz. Widgeridoo şu veri parçalarını görüntüler: takvim etkinlikleri, doğum günleri, metin ve resimler, tarihler ve geri sayımlar, Sağlık verileri, JSON aracılığıyla web siteleri, pil yüzdesi ve daha fazlası. Widget’ınıza kişisel bir dokunuş eklemek istiyorsanız, bloklarınız için renkler gibi şeyleri de değiştirebilirsiniz.

Widgeridoo’nun ücretsiz sürümü, widget’ları önizlemenize izin verir, ancak ana ekranınıza widget’ları özelleştirmek ve eklemek için 3.99 $ Pro planına yükseltmeniz gerekir.

Apple Music, üç boyutta kullanılabilen tek bir Son Oynatılan widget’ı sunar, ancak Marvis Pro’nun widget’ları bunun ötesine geçer. Şu An Çalınan pencere öğesi, albüm kapağı ve bulanık bir arka planla ne çalınmakta olduğunu gösterebilirken, pencere öğesinin daha büyük sürümü Sıradaki şarkıları da gösterir.

Ayrıca, orada tam olarak ne görmek istediğinizi ayarlamanıza izin veren Bölüm widget’ı da vardır. Kullanıcılar görünümü değiştirebilir ve widget’ta öne çıkacak albümleri, çalma listelerini veya son çalınan şarkıları seçebilir. Her iki widget da farklı boyutlarda mevcuttur.

Uygulama, App Store’da tek seferlik satın alma olarak 5,99 ABD doları karşılığında mevcuttur.

Basit bir arayüze sahip bir uygulama istiyorsanız, Color Widgets tam size göre. Uygulama, benzersiz ve renkli birçok farklı hazır widget tasarımına sahiptir, ancak yine de kendinizinkini yapabilirsiniz. Yazı tiplerini, tema renklerini ve hatta arka plan rengini değiştirebildiğiniz için önceden hazırlanmış widget tasarımları bile beğeninize göre kişiselleştirilebilir. Widget’larınız Ana ekranınızda anında çalışır durumda olabilir.

OneWidget, basit bir uygulama arayüzü ile çok sayıda özelleştirme seçeneği sunan ücretsiz bir uygulamadır. OneWidget’ta çok çeşitli iyi tasarlanmış widget şablonları bulacaksınız ve bunları uygun gördüğünüz şekilde özelleştirebilirsiniz. OneWidget pencere öğelerinde bulunabilecek işlevler arasında saat, tarih, anımsatıcılar ve yapılacaklar, gündemler, yaşam sayaçları ve daha fazlası bulunur. Widget’larınız bir arada dört işleve sahip olabilir ve renkler ve stil dahil olmak üzere bunlarla ilgili her şey özelleştirilebilir.

Ayrıca Okuyun:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*