iOS 15.1 ve iPadOS 15.1, SharePlay, ProRes, COVID-19 aşı kartları ve daha fazlasıyla tüm kullanıcılara sunuldu

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1, SharePlay, ProRes, COVID-19 aşı kartları ve daha fazlasıyla tüm kullanıcılara sunuldu

Apple, uyumlu iPhone, iPad ve iPod touch modellerine sahip tüm kullanıcılara iOS 15.1 ve iPadOS 15.1’i yayınladı. Yeni güncellemede SharePlay desteği, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için ProRes video kaydı, Cüzdan uygulamasında COVID-19 aşı kartları ve çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yer alıyor.

Apple, iOS 15.1 ve iPadOS 15.1’in dört beta sürümünün yanı sıra iki sürüm adayı yayınladı. Güncelleme, SharePlay ve Cüzdan’daki aşı kartları gibi ilk iOS 15 sürümünden ertelenen birkaç özelliği getiriyor. Güncelleme ayrıca, Ekim lansman etkinliği sırasında duyurulan iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için özel bir özellik olan ProRes video kaydını da içeriyor.

Güncelleme ayrıca birkaç hata düzeltmesi ve iyileştirmenin yanı sıra Çeviri, Ana Sayfa ve Kısayollar uygulamaları için bazı iyileştirmeler içeriyor.

İşte Apple’dan tam iOS 15.1 sürüm notları:

PaylaşOynat

Kamera

elma cüzdanı

Çevirmek

Ev

Kısayollar

Bu sürüm ayrıca aşağıdaki sorunları da giderir:

Ek olarak, iPadOS 15.1 aşağıdaki geliştirmeleri de içerir:

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı en son yazılım güncellemesine yükseltmek için %50 veya daha fazla pille şarj edilmiş olduklarından emin olun. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme’ye gidin, iOS 15.1’in görünmesini bekleyin ve ‘İndir ve Yükle’ye dokunun. Güncelleme işlemi sorunsuzdur ve verileriniz güncellemeden sonra olduğu gibi kalacaktır.

Temiz bir kurulum yapmak istiyorsanız iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 IPSW dosyalarını da indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*