iOS için GroupMe yeni grup özellikleriyle güncellendi

iOS için GroupMe yeni grup özellikleriyle güncellendi

Android için Microsoft Edge, Google Play Store’da bu sefer genel performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleriyle birlikte başka bir güncelleme alıyor. Microsoft, Android platformu konusunda çok ciddi olduğundan, şirket Android uygulamalarını her zaman güncel tutuyor.

Bugün Microsoft, Edge tarayıcısına herhangi bir yeni özellik eklemedi. Şirket sonunda performansı iyileştirirken, Edge tarayıcı artık düşük kaliteli Android telefonlarda sorunsuz hissediyor.

Android için Microsoft Edge 1.0.0.1272 sürümüne güncellendi ve bu sürümle birlikte bir dizi performans iyileştirmesi ve hata düzeltmesi alıyoruz. Ancak Android için Microsoft Edge hala sorunlu ve Microsoft’un ‘beta’ etiketini kaldırmadan önce daha kritik hata düzeltmelerine ihtiyacı var.

Bu ayın başlarında, Android için Microsoft Edge, Google Play Store’da 1 milyon indirme aşamasını aştı. Ve tarayıcı yavaş yavaş büyüyor, gelecek yıl 5 milyon indirme kilometre taşını geçebilir.

Android için Microsoft Edge, Windows 10 cihazlarıyla çalışır, kullanıcılar cihazları arasında verileri senkronize edebilir. PC sürümü gibi, tarayıcı da Hub ile birlikte gelir; bu, kullanıcıların web’i dağınıklığı azaltacak şekilde düzenlemelerini sağlayarak, içeriklerini hareket halindeyken bulmayı, görüntülemeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. Tarayıcıyı Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

Android için Microsoft Edge’i indirin.

iOS cihazlar için GroupMe uygulaması bugün App Store’da yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme, uygulamayı yeni sürüm 5.14.0’a yükseltti. Güncelleme, uygulamadaki grupların yönetiminde yapılan bazı iyileştirmelerle birlikte geliyor.

GroupMe ekibi, Grup sahibinin artık gruplara yardım etmek ve yönetmek için yetki ve sorumluluğa sahip yöneticiler atayabilmesiyle grup yönetiminde değişiklikler yaptı.

Grup üyeleri, grup sahibi veya grubun yöneticisi tarafından paylaşım seçeneği etkinleştirildiğinde artık grup paylaşım işlevine erişebilecekler.

Ayrıca artık diğer uygulamalardaki mesajları, fotoğrafları ve videoları gruplarınızla paylaşabileceksiniz. Bu seçenek önceki güncellemeyle kaldırıldı ancak şimdi en son güncellemeyle GroupMe uygulamasına tekrar eklendi.

Yukarıdakilerin yanı sıra güncelleme, iOS cihazları için uygulamada normal hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri ile birlikte gelir. GroupMe uygulamasının en son güncellemesi şu anda yayında ve aşağıdaki App Store bağlantısını tıklayarak indirebilirsiniz.

Aşağıdaki yorumlarda yukarıda belirtilmeyen yeni bir şey bulursanız bize bildirin.

iOS cihazlar için GroupMe uygulamasını indirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*