iOS için yeniden tasarlanan Amazon Photos uygulaması kişiselleştirilmiş içerik ve daha fazlasını sunuyor

iOS için yeniden tasarlanan Amazon Photos uygulaması kişiselleştirilmiş içerik ve daha fazlasını sunuyor

iOS için Amazon Fotoğraflar uygulaması, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ve kişiselleştirilmiş içerik ve daha fazlası gibi yeni özelliklerle yenilendi. Amazon Photos, kullanıcıların cihazlarında yer açmak için fotoğraflarını ve videolarını buluta taşımasına olanak tanıyan bir bulut depolama uygulamasıdır. Uygulamadaki Prime üyeleri, tam çözünürlüklü fotoğrafları ve 5 GB video depolama alanını kaydetmek için sınırsız depolama alanına sahip olur. Bulut-fotoğraf kaydetme uygulamasına getirilen tüm yeni değişiklikler burada.

Duyuruya göre, uygulama iOS’ta kapsamlı bir yeniden tasarım sürecinden geçti. Bulut fotoğraf kaydetme uygulamasında yapılan tüm yeni değişiklikleri burada bulabilirsiniz.

Aradığınız fotoğrafları bulmayı ve en sevdiğiniz anıları tekrar ziyaret etmeyi her zamankinden daha kolay hale getirmek için uygulamamızı güncelledik. Güncellenmiş bir merkez kontrol paneli sayesinde fotoğraf koleksiyonunuz artık tamamen elinizin altında. Hesap bilgilerinizi bulmak ve Amazon Fotoğraflarının keyfini çıkarmanın, örneğin baskı siparişi vermek ve Fire TV & Echo Show ekranlarını özelleştirmek gibi daha fazla yolunu keşfetmek için gülümseme simgesine dokunun. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı sevdiklerinizle paylaşmak ister misiniz? Kağıt uçağa dokunun ve sevinci yayın.

Amazon Fotoğrafları uygulaması, App Store’da ücretsiz olarak mevcuttur ve kullanıcılar uygun abonelik planını uygulama içi satın alabilirler: için 100 GB aylık plan 1,99 dolar, için 1 TB aylık plan 6,99 dolar ve 2 TB aylık plan11,99 dolar. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur ve iOS 13.0 veya üstünü gerektirir.

Daha fazla oku:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*