iPad Hands-On için ZAGGMate Klavye Kılıfı! [REVIEW]

iPad Hands-On için ZAGGMate Klavye Kılıfı! [REVIEW]

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

Millet, itiraf etmelisiniz ki bir iPad’iniz varsa, er ya da geç piyasadaki birçok iPad klavye kılıfından birini isteyeceksiniz. Şansımıza, iPad aksesuarını üreten dev ZAGG’den piyasanın en iyilerinden birine sahip olduk. ZAGGMate iPad Klavye kılıfı. Ayrıntılı bir incelemeye geçmeden önce, bu fırsatı değerlendirmek ve bize bir ZAGGMate inceleme birimi ile birlikte bir ZAGGMate inceleme birimi gönderme nezaketini gösteren ZAGG Inc.’den Bay Garrett Fuller’a teşekkür etmek istiyorum. iPad ZAGG DERİDERİ işleri daha da iyi hale getirmek için siyah. iThinkDifferent Ekibinden size çok teşekkürler!

ÖZELLİKLER

GÖZDEN GEÇİRMEK

ZAGGMate klavye kılıfı, seyahat güvenliği için iPad’inizin ekranını kapatan şık bir ön parça şeklinde yüksek kaliteli fırçalanmış alüminyumdan yapılmıştır. İçinde, Apple’ın kendi iPad teklifine benzer bir düzene sahip hoş bir siyah fiziksel klavye var. Bununla birlikte, bir yerleştirme konektörü yerine, kaydırılarak kolayca kilitlenen ve iPad’in klavyenin doğrudan önüne yerleştirileceği şekilde üzerine yaslanmasına izin veren katlanır bir menteşeden oluşur. Bu, iPad’inizi hem dikey hem de yatay modlara kolayca yerleştirebileceğiniz için Apple’ın iPad yuvasına göre büyük bir avantaj sağlar.

Klavye, herhangi bir geleneksel netbook klavyesi gibi boyutlandırılmıştır ve Apple’dakiler gibi fazla boşluğa sahip değildir. Bununla birlikte, yazmak oldukça rahat. Ayrıca klavyenin sol üst köşesinde onu açmak için güzel bir düğme ve altında bluetooth işlevini açmak için başka bir küçük düğme var. Anahtarın yanındaki küçük kırmızı ve mavi LED pil, şarj ve bluetooth eşleştirme durumunu gösterir.

ZAGGMate klavyeyi iPad’inizle eşleştirmek çok basit. Sadece açın ve iPad’in bluetooth’u açıkken klavyenin bluetooth düğmesine basın. Geri kalanı, bluetooth eşleştirmesini tamamlamak için klavyeye birkaç harf veya sayı yazmanız istenecek olan iPad’in bluetooth ayarlarının içinden yapılır. Bağlantı sorunu yaşamadım ve birkaç dakika içinde kullanıma hazırdım. iPad’in sanal klavyesine kıyasla çok daha hızlı yazabileceğiniz için klavyeyi kullanmak aslında bir zevk. Sol üstte de 5 adet özel fonksiyon tuşu bulunmaktadır. Bunlar arasında bir Ana Sayfa düğmesi, Spotlight kısayolu , Fotoğraf çerçevesi, Sanal klavye ve iPad’in ekranını hızla kapatmak için bir Uyku düğmesi bulunur.

ZAGGmate bluetooth klavyenin en önemli özelliği pil ömrüdür, çünkü onu 12 saatten fazla süredir aralıksız kullanıyorum ve henüz bitmedi. Aslında, açtığımdan beri şarj etmek için fişe bile takmadım. ZAGG’ye göre 510 mAh pil, bekleme modunda birkaç ay dayanabilir. Birlikte verilen bir mini USB kablosu, iPad’in Apple’ın kendi USB şarj cihazı kullanılarak yapılabilen şarj için alttaki mini USB bağlantı noktasına takılır.

ZAGGMate, iPad’in kalınlığına yalnızca 1/4 inç eklediği için oldukça şık bir kılıf. Aynı zamanda çok hafif olması, onu taşımak için mükemmel hale getirir. Ancak, aldığım üniteyi daha kutudan çıkardığımda alt kenarına yakın birkaç küçük ama sert çizik vardı. Yakından bakmadıkça bunlar görünmese de, kasa yüzeyinin umduğum kadar çizilmeye karşı dayanıklı olmaması beni endişelendiriyor ve açıkçası başka türlü kusursuz bir aksesuar hakkında bilgi edinmek harika değil. İPad’in önünü oldukça iyi korumasına rağmen, arkayı oldukça açıkta bırakıyor. Neyse ki arka tarafı korumak için bir iPad ZAGG LEATHERSkin de aldım (sondaki resim galerisine bakın).

Ayrıca, iPad’in dock konektörü için kasanın içindeyken şarj edilmesini sağlamak için kasanın altında düzgün bir kesik vardır. Kasayla ilgili en iyi şey, şok emme bölümünde biraz eksik olmasına rağmen, iPad’in alüminyum rengine ve tasarımına mükemmel şekilde uyması ve bu da onu gerçekten harika görünmesini sağlıyor.

KARAR

iPad için ZAGGMate klavye kılıfı, hem taşıması kolay hem de yazması harika olan şık ve kesinlikle güzel bir aksesuardır ve eklenen özel işlev tuşlarıyla size mevcut pazardaki başka hiçbir bluetooth klavyenin yenemeyeceği en iyi fiziksel yazma deneyimini sunar. . Şiddetle tavsiye edilir!

iTD ÜRÜN DEĞERLENDİRMESİ

RESİM GALERİSİ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*