iPhone 4 ve Windows Phone 7 ve Android G2 [Grilling Contest – Video]

iPhone 4 ve Windows Phone 7 ve Android G2 [Grilling Contest – Video]

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

Bu üç birinci sınıf cep telefonundan hangisinin daha hızlı çalıştığını, daha iyi işletim sistemine sahip olduğunu veya hangisinin diğerinden daha iyi olduğunu bilmek istersiniz, değil mi? Tıpkı sizin gibi biz de sonuçları öğrenmek için can atıyoruz ama bu soruları yanıtlayana kadar iPhone 4, Android G2 ve HTC’den tek kullanımlık bir barbeküde hangisinin daha uzun süreceği sorusunun yanıtını almış olacağız. Windows Phone 7’yi çevreleyen? Ve cevap… Aşağıdaki Youtube videosunu izleyin!

Evet bu doğru! EZGrill tek kullanımlık barbekünün tanıtımı için yapıldığı iddia edilen bir videoda, yukarıda bahsedilen üç mobil cihaz “dijital akıllı burgerler ‘ hangisinin daha uzun süreceğini görmek için. Çok fazla taviz vermeden şunu söyleyebiliriz, ilk pes eden Android oldu!

Bu çok ilginç videoda charr ızgaralı cep telefonu kalıntılarına göz atın ve yorumlar bölümünde ne düşündüğünüzü bize bildirin:

Web sitemizi takipte kalın ve bizi takip etmeye devam edin heyecan ve daha ilginç videolar ve gadget güncellemeleri için Facebook!

[ via Mashable ]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*