iPhone ekran görüntülerini Fotoğraflar’a kaydetmeden nasıl paylaşılır?

iPhone ekran görüntülerini Fotoğraflar’a kaydetmeden nasıl paylaşılır?

Ekran görüntüleri oldukça kullanışlıdır. Bir tweet, bir uygulama veya bir mesaj gibi ekranınızdaki herhangi bir şeyin anlık görüntüsünü almak için bunları kullanabilirsiniz. Apple ayrıca, kullanıcıların paylaşmaya çalıştıklarını daha fazla vurgulayabilmeleri için kalem, kurşun kalem, fosforlu kalem gibi bir dizi işaretleme aracı sunar.

Ancak ekran görüntüleri fotoğraf kitaplığınızı karıştırabilir – özellikle de önemsiz ekran görüntülerini silmeyi unutursanız. iPhone ekran görüntülerini sık sık paylaşıyorsanız, görüntüleri Fotoğraflar’a kaydetmeden nasıl paylaşacağınıza ilişkin basit bir kılavuz burada.

Face ID olan cihazlarda ekran görüntüsü almak için güç düğmesine ve ses açma düğmelerine aynı anda basın ve hızlıca bırakın. iPhone’unuzda bir ana sayfa düğmesi varsa, güç ve Ana Sayfa düğmesine aynı anda basın ve her iki düğmeyi de hızla bırakın.

Bir ekran görüntüsü aldıktan sonra, ekranınızın sol alt köşesinde geçici olarak bir küçük resim belirir. Açmak için küçük resme dokunabilir veya kapatmak için sola kaydırabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı dağınık bırakmadan iPhone ekran görüntülerini nasıl paylaşacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Bu kılavuzun, iPhone ekran görüntülerini kaydetmeden nasıl paylaşacağınızı öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Ayrıca Okuyun:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*