iPhone, iPod Touch ve iPad için Infinity Blade’i Şimdi İndirin!

iPhone, iPod Touch ve iPad için Infinity Blade’i Şimdi İndirin!

Epic Games’in merakla beklenen ‘Infinity Blade’i sonunda App Store’a geldi ve şimdi indirilebilir durumda. Geçen ay, şu anda mevcut olan herhangi bir iOS cihazında bir oyunda şimdiye kadar kullanılan en güçlü grafikleri vaat eden yeni RPG aksiyon macerası için bazı gerçekten üst düzey görüntüleri içeren harika bir önizleme fragmanı yayınladılar. Oyun Unreal motoruna dayanıyor ve iPhone oyunlarını bir sonraki seviyeye taşıyor.

Infinity Blade, App Store’da 5,99 ABD doları karşılığında mevcuttur. İPad, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod Touch 3G ve 4G’de çalışan evrensel bir ikili dosya olarak indirilir. Ayrıca iPhone 4 için optimize edilmiş Retina Ekrana hazır grafikleri de tam olarak destekler.

Aşağıdaki tam iTunes açıklamasına ve oyun ekran görüntülerine göz atın:

Sayısız çağlar boyunca, Tanrı Kral bir demir yumrukla hükmetti – gücü hesaplanamaz; takipçileri, lejyon. Şimdi, tiranla yüzleşene kadar Titanlarıyla tek tek savaşmak için Karanlık Kale’ye gitmelisiniz. Soyunuzdaki herkes için olduğu gibi, bu sizin doğuştan hakkınızdır – halkınızı sonsuz bir karanlık mirasından kurtarmak. Ölümsüz mağlup edilebilir – ama ancak kalp, zihin ve çelik bir olursa.

Epic’in en yeni Unreal Engine 3 teknolojisiyle desteklenen ilk mobil oyun olan Infinity Blade, muhteşem görseller, adrenalinle dolu savaşlar ve tamamen 3D bir kale aleminde gelişmiş karakter ilerlemesi ile elde oyun oynamayı yeni zirvelere taşıyor.

DİNAMİK TEK OYUNCU KAMPANYASI

Ödüllü Unreal Engine 3 tarafından desteklenen muhteşem 3D karakterler ve ortamlar, yalnız bir şövalyenin medeniyeti kurtarma arayışının hikayesini hayata geçiriyor.

DUYARLI VE SEZGİSEL DOKUNMATİK KONTROLLER

Saldırın, atlatın, engelleyin ve yıkıcı büyüler yapın – hepsi bir parmağın basit bir hareketiyle.

BASİT NAVİGASYON

Kullanımı kolay, dokun ve hareket ettir kontrolleri, oyuncuların hazine, kılıç, kalkan, zırh ve diğer büyülü nesneler gibi toplanabilir öğeleri ararken kale krallığını zahmetsizce gezinmesine ve keşfetmesine olanak tanır.

DERİN KARAKTER ÖZELLEŞTİRME

Edinmek ve ustalaşmak için Düzinelerce Kılıç, Kalkan, Miğfer, Zırh ve Sihirli Yüzük – karakterinizi yükseltin ve Saldırı, Sağlık, Kalkan ve Büyü becerilerini artırın.

OYUN MERKEZİ

Başarılar ve Liderler

iPad, iPhone ve iPod Touch için Infinity Blade’i İndirin (Doğrudan Bağlantı)

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan ve Facebook En son App Store oyun güncellemelerinin tümü için!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*