iPhone ve Android için VITA Video Düzenleme Uygulaması: Videoları Ücretsiz Düzenleyin

iPhone ve Android için VITA Video Düzenleme Uygulaması: Videoları Ücretsiz Düzenleyin

TikTok ve Instagram Reels gibi Yapay Zeka (AI) odaklı video uygulamaları çağında, insanlar hızlı ve zahmetsizce yüksek kaliteli video içeriği oluşturmak istiyor. Gerçek şu ki, App Store’da bunu yapmanıza bir dereceye kadar yardımcı olabilecek binlerce video düzenleyici uygulaması var. Ancak mobil video oluşturma işleminizi yüksek bir düzeye çıkaran bir uygulama VITA App: Video Editor & Maker’dır. Uygulama içi satın alma olmadan tamamen ücretsizdir. Bu tam incelemede, neler sunduğunu, iPhone’da nasıl kullanılacağını ve dikkatinize değer mi görelim!

Açıklığa kavuşturmak istediğim ilk şey, VITA App: Video Editor’ı YouTube Girişleri, Cadılar Bayramı temalı videolar, vlog’lar vb. gibi kısa, hızlı tüketilebilir kliplerden çok daha fazlası için kullanabilmenizdir. anında ve rahat bir şekilde oluşturmaya başlayabilir (daha sonra anlatacağız). Bunun dışında, işte bazı önemli noktalar:

Yukarıdaki noktalara ek olarak, kısaca bahsetmeye değer birkaç tane daha var.

Bu, video kliplerin hızını değiştirmenizi sağlar. Yavaşlatabilir (0,1 kata kadar) veya 10 kata kadar hızlandırabilirsiniz. Yavaş ve hızlı kliplerin bir kombinasyonuyla, profesyonel blog yazarlarıyla eşleşebilecek nefes kesici animasyonlar oluşturabilirsiniz.

Videolar resmin yarısını söyler ve iyi müzik diğer yarısını tamamlar. Hüzünlü, romantik, hareketli veya akılda kalıcı ses olmadan video doğru siniri zorlayamaz. VITA Uygulaması: Video Düzenleyici, sağlam bir ‘Müzik Ekle’ bölümüne sahiptir. Sunduğu tonları (etkileyici kitaplık) kullanabilir, ses efektleri ekleyebilir, iPhone Müzik uygulamanızda yerel olarak depolanan DRM’den ücretsiz şarkıları kullanabilir veya hatta bir videodan sesi çıkarıp devam eden projenizde kullanabilirsiniz.

Retro, ruh hali, yemek, vlog, portre, seyahat, film ve doğa gibi iki düzineden fazla video efekti, yaratıcılığınızı canlı kılar. Zaman çizelgesinde birkaç klibiniz varsa birden fazla efekt seçebilir veya ‘Tümüne uygula’ seçeneğine dokunabilir ve videonun tamamında aynı filtreyi kullanabilirsiniz.

Bu, VITA uygulamasının birincil USP’lerinden (benzersiz satış noktalarından) biridir. Şablonlar, çeşitli kategorileri kapsayan çok sayıdadır. Projenizi hızlı bir şekilde başlatmanıza ve (açık konuşmak gerekirse) çabaları önemli ölçüde en aza indirmenize izin veriyorlar. Birden fazla şablonu önizleyebilir ve doğru olanı seçebilirsiniz.

Ücretsiz VITA Uygulaması köşeleri kesmez ve net kalite için videolarınızı tam 1080p olarak dışa aktarmanıza izin verir. Bu onları YouTube, Instagram, TikTok, Twitter, Facebook ve şaheserinizi sergilemek istediğiniz başka herhangi bir yere yüklemeye değer kılar. Çözünürlüğü değiştirmek için, üzerine dokunun. Ayarlar ilk ‘Proje’ ekranının sağ üst köşesindeki simge.

Uygulama, klibi bölmenize, başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçmenize, video hızını ayarlamanıza, klibi tersine çevirmenize, animasyonlar eklemenize, döndürmenize, kliplerin sırasını değiştirmenize, arka planı değiştirmenize veya bulanıklaştırmanıza ve daha pek çok şeye olanak sağlayan güçlü düzenleme araçlarına sahiptir. VITA App, tüm bu özellikleri temiz, kullanımı kolay bir alt satırda bir araya getirerek, bu araçları düzenlemelerinize hızlı bir şekilde dahil etmenizi sağlar.

Artık uygulamanın önemli özelliklerini öğrendiğinize göre, onu kullanarak bir video oluşturmak için gereken adımların kısa bir özetini burada bulabilirsiniz.

: ‘Proje’ ekranından video şemalarını kopyalayabilir, yeniden adlandırabilir veya silebilirsiniz.

VITA App: Video Editor, özelliklerin, kolaylığın ve basitliğin mükemmel karışımına sahiptir. Uygulama, incelikli bir yaklaşım benimsiyor ve arayüzü rahat, göze hoş gelen bir hale getiriyor ve yine de video düzenleme için ihtiyacınız olan neredeyse tüm doğru araçları size sağlama hedefine ulaşıyor.

Yeni şablonlar düzenli olarak eklenir. Bu, arkasındaki insanların tamamen adanmış olduğunu ve mümkün olduğunca sık taze, zengin bir deneyim yaşamanızı dilediğini gösteriyor.

Ayrıca, bir uygulama veya ürünün menşei hakkında çekinceleriniz varsa belirteyim VITA App: Video Editor, Güney Koreli bir şirket olan (Çinli değil) SNOW Corp’a aittir! Ünlü kamera uygulaması B612’nin arkasındaki grupla aynı grup.

VITA App: Video Editor hakkında şikayet edecek çok az şey olduğunu söyleyerek bitiririm. Ücretsizdir, iyi tasarlanmış, kullanımı kolaydır ve mükemmel sonuçlar verir. Bir test sürüşü yapın ve bir sonraki video mücevherinizi oluşturmaya başlayın!

Bu eşit derecede kayda değer gönderileri kaçırmayın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*