iPhone’a Ekran Karartma / Uyku Efektleri Eklemek için SleepFX Cydia Uygulamasını İndirin

iPhone’a Ekran Karartma / Uyku Efektleri Eklemek için SleepFX Cydia Uygulamasını İndirin

3232Paz, 28 Kasım 2021 20:38:05 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

SleepFX adlı yepyeni Cydia tweak, iOS cihazınıza gerçekten harika ekran karartma efektleri getirerek cihazınızı şık bir şekilde uyku moduna geçirmenizi sağlar. Uygulama, TV Tube Sleep’in yapımcıları tarafından geliştirildi ve bir avuç özelleştirme seçeneğiyle çarpıcı efektlere sahip. TV Tüpü efekti artık Spin efekti, Bölme sütunları, Fading fayansları ve diğer bazı şaşırtıcı efektlerle birlikte sesle birlikte geliyor. Seçilen efektin animasyon hızını ve sesini kolayca kontrol edebilirsiniz.

SleepFX’in resmi açıklaması:

Ekran karardığında çarpıcı efektlerin keyfini çıkarın. TV Tube Sleep yapımcıları tarafından SleepFX, daha fazla efekt ve seçenek için yoğun müşteri talebine yanıt olarak geliştirilmiştir. Efektler arasında ünlü TV Tube (şimdi sesli), Bölünmüş Sütunlar, Döndürme, Fade Fade Tiles, Suck ve diğerleri sayılabilir. Efektler, efekt türü, animasyon hızı ve ses gibi seçenekler kullanılarak özelleştirilebilir

Ana ekranınıza yeni simgeler eklenmez. Seçenekler, Ayarlar uygulamanızdan yapılandırılır.

SleepFX’i Cydia’dan BigBoss repo üzerinden 4,99$ fiyatla indirebilirsiniz.

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan ve Facebook tüm Cydia güncellemeleri ve daha fazlası için.

Animasyon Efektiyle Cihazınızı Nasıl Uyutabilirsiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*