iPhone’da Kulaklıktan Düşük Ses Seviyesi Nasıl Onarılır

iPhone’da Kulaklıktan Düşük Ses Seviyesi Nasıl Onarılır

Aramalar sırasında, iPhone’un kulaklığının ses seviyesi düşükse, duymayı çok zorlaştırır. Rahatsız edici ve rahatsız edicidir. Sesi açma düğmesini kullanarak, maksimum seviyeye ayarlayabilirsiniz. Ancak bazen bu bile yetersiz geliyor. İPhone’daki kulaklıktan düşük ses seviyesini nasıl düzelteceğimizi görelim.

Bu özellik 2014 yılında eklenmiştir. İşitmeyi keyifli ve gürültüsüz ve eskisinden daha duyulabilir hale getirirken, kulaklıktan en iyi şekilde çalışmıyor. Bu nedenle, arama yaparken/cevaplarken kulaklığı kullanmak isterseniz, bu özelliği kapatmak yardımcı olabilir.

Aşama 1. Üzerine dokunun Ayarlar 鈫 üzerine dokunun Ulaşılabilirlik.

Adım 2. Üzerine dokunun görsel-işitsel İşitme bölümü altında.

Aşama 3. yanındaki Anahtarı Kapatın Telefon Gürültü Engelleme.

Aşama 1. Başlatmak Ayarlar 鈫 üzerine dokunun Genel.

Adım 2. Üzerine dokunun Ulaşılabilirlik.

Aşama 3. Aşağı kaydırın ve kapatın Telefon Gürültü Önleme İşitme altında.

Ses düzeyinin doğru ayarlanıp ayarlanmadığını kontrol edin. Değilse, daha fazla ses seviyesi için sağa ve düşük ses için sola kaydırarak ihtiyaca göre ayarlayabilirsiniz.

Bu kadar! Umarım, artık kulaklıktan hiç zorlanmadan kolayca duyabilirsiniz.

iPhone Gürültü Engelleme özelliğini açtığınızda, kulaklık olmadan da düzgün bir şekilde duyabilirsiniz. Gereksiz gürültüyü ortadan kaldırarak, arama sırasında sesi duymanızı son derece basit hale getirir. Bu nedenle, kulaklığı çıkardığınızda açtığınızdan emin olun.

Bazen, bu rahatsızlık, çözmeniz gereken birçok başka faktörden kaynaklanabilir. Kulaklıkların kalitesiz olması, ağ sorunu gibi. Bazı teknik aksaklıklar nedeniyle cihazınız bile suçlu olabilir. Bu nedenle, herhangi bir sonuca varmadan önce tüm bunları iyice kontrol ettiğinizden emin olun.

Bunun dışında Apple, Hearing’in altına yeni bir şey eklemedi. Her yeni sürümde prestijli rekorunu kırarak, bu ayarlarda da bir miktar iyileşme görebiliriz. Olursa, iOS’u daha da iyi hale getirecek.

Geri bildiriminizi aşağıdaki yorumda bizimle paylaşın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*