iPhone’da Telegram’da kaybolan mesajlar nasıl gönderilir?

iPhone’da Telegram’da kaybolan mesajlar nasıl gönderilir?

Telegram, Signal veya WhatsApp gibi resmi olarak kaybolan mesajlar özelliğine sahip değil. Ancak, iPhone’unuzdaki Telegram’da kaybolan mesajları göndermenize yardımcı olacak iki yol buldum. Birincisi Gizli Sohbeti (Telegram’ın tam uçtan uca şifreli özel sohbeti) kullanmak, ikinci yöntem ise Self-Destruct Timer ile fotoğraf ve video göndermek (belirtilen süreden sonra fotoğrafları otomatik olarak silmek). Size bu özellikleri nasıl kullanacağınızı göstereyim.

Notlar:

Şimdi, ya bir fotoğraf veya video göndermek isterseniz? Gizli Sohbet kullanmak yerine, bunu Telegram’ın kaybolan fotoğraf ve video işleviyle kolayca yapabilirsiniz. İşte öğrenmenize yardımcı olacak adım adım bir kılavuz.

Notlar:

Artık sorunuzun cevabını alacağınıza inanıyorum. Bazen, kötüye kullanımını önlemek için yalnızca sınırlı bir süre için göndermek istediğimiz belirli düşüncelerimiz, dosyalarımız, resimlerimiz ve videolarımız olur (ileri, ekran görüntüsü vb.). Telegram’ın Gizli Sohbeti ve Zamanlayıcı İle Gönder bunun için harika araçlardır.

Başka sorularınız varsa, aşağıdaki yorumlarda sormaktan çekinmeyin.

SONRAKİ OKUYUN:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*