iPhone’unuzda en çok kullanılan uygulamaları nasıl görebilirsiniz: 2 Hızlı yol

iPhone’unuzda en çok kullanılan uygulamaları nasıl görebilirsiniz: 2 Hızlı yol

Günlük zamanımızın büyük bir kısmı iPhone’umuzu kullanarak geçiyor. Bu nedenle, uygulama kullanımınızı anlamak, yaşam tarzınızı değiştirmek veya yalnızca hangi uygulamaları azaltmanız gerektiğini bilmek istiyorsanız, iPhone’unuzda en çok kullanılan uygulamaları bilmek çok önemlidir.

Neyse ki, bunu yapmanın iki kolay yolu var. iPhone’unuzda en çok hangi uygulamayı kullandığınızı bulmanıza yardımcı olayım.

Ekran Süresini önceden etkinleştirmiş olmanız gerekir. Yapmadıysanız, uygulama kullanımınızı bir veya iki gün sonra görmek için şimdi yaptığınızdan emin olun.

: Belirli bir uygulamayla çok fazla zaman harcadığınızı düşünüyorsanız, ona dokunun ve ardından Sınır Ekle. Şimdi, zaman sınırını ayarlayın ve öğesine dokunun. Eklemek. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Profesyonel İpucu: Ekran Süresi ile çocuklarınızın ne kadar zaman harcadıklarını ve en çok nerelerde meşgul olduklarını da görebilirsiniz. Kısıtlamalar, iletişim sınırları ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

Pil bölümü, uygulama kullanımınızla ilgili ayrıntıları da gösterir. Ekran Süresini etkinleştirmediyseniz, aşağıdaki adımları izleyin. Ayrıca bu bölüm, uygulamayı ekranda ve arka planda ne kadar süreyle kullandığınızı da gösterir.

Not: iPhone’umda, pil bölümündeki uygulama kullanımı okumasının ve Ekran Süresinin küçük bir farkla değiştiğini fark ettim. Yine de, yakın bir fikir edinmenize yardımcı olur.

iPhone’unuzda en çok kullanılan uygulamaları bu şekilde görebilirsiniz. Umarım bu hızlı rehber yardımcı olmuştur. Mesela Prime Video ile çok fazla zaman harcıyorum (Joey dizisini izliyorum). Ekran Süresi bunu daha iyi anlamama yardımcı oldu. Şimdi, eğlenceye harcanan zamanı azaltma ve üretken işler için kullanma konusunda katıyım.

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünden sorun.

Sonraki kontrol edin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*