Jailbreak 4.3.3 PwnageTool Kullanarak Temel Bant Güncellemesi Olmadan Bağlantısız [Guide]

Jailbreak 4.3.3 PwnageTool Kullanarak Temel Bant Güncellemesi Olmadan Bağlantısız [Guide]

iPhone Dev Team’in PwnageTool’u bugün resmi olarak iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 3GS,ipod touch 4G, 3G veiPad. Bununla birlikte, iPad 2’de 4.3.3 jailbreak’i için hala destek yok. Daha önce güncellenen assn0wbreezeandredsn0w gibi diğer jailbreak araçları gibi PwnageTool 4.3.3 de@i0n1c’ler bağlı olmayan açıklardan yararlanma ve her zaman olduğu gibi, iOS 4.3.3 çalıştıran iPhone 4 ve 3GS’de allowultrasn0w kilidini açmak için temel bant güncellemesini korur

İşte hepsini kendi başınıza nasıl yapacağınızla ilgili adım adım basit kılavuzumuz:

SORUMLULUK REDDİ: iTDOLUMSUZLUK Bu kılavuzu takip ederken cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasardan sorumlu. Adımlarımızı takip edenler bunu yaparRİSKLERİ KENDİLERİNE AİTTİR. Jailbreak’e başlamadan önce daima cihazınızı yedekleyin!

Aşama 1:

En son PwnageTool 4.3.3’ü şuradan indirin:burada ve henüz yapmadıysanız, cihazınız için iOS 4.3.3 üretici yazılımı dosyasını alınburada (IPSW’ye doğrudan bağlantılar). Devam etmeden önce iTunes’un en son sürümünün kurulu olduğundan emin olun.

Adım 2:

Şimdi indirilen PwnageTool’u açın, “Basit mod”u seçin ve cihazınızı seçin. TıklamakSonraki. (Buradaki öğreticimizde bir iPad kullanacağız)

Aşama 3:

Şimdi cihazınız için ilgili iOS 4.3.3 IPSW dosyasını seçin veSonraki.

4. Adım:

Şimdi, PwnageTool’un cihazınız için bir iOS 4.3.3 üretici yazılımı dosyası hazırlamasına izin verme zamanı. Bu özel üretici yazılımına daha sonra şu yolla geri yükleyeceksiniz:iTunes.

Adım 5:

Bittiğinde, cihazınızı DFU moduna geçirmek için şu adımları izleyin:

6. Adım:

Şimdi PwnageTool’u kapatın ve iTunes’u çalıştırın. Cihazınız otomatik olarak açılır ve sizden geri yüklemenizi ister. Tıklarken sol Option tuşunu basılı tutunEski haline getirmek ve yeni oluşturduğunuz iOS 4.3.3 özel belleniminize göz atın.

7. Adım:

Şimdi arkanıza yaslanın ve iTunes’un cihazınızı geri yüklemesine izin verin. Restorasyon sürecini hiçbir şekilde aksatmamaya çalışın.

Adım 8:

Tamamlandığında, cihazınız iOS 4.3.3’te tamamen bağımsız olarak jailbreak uygulanacaktır. Springboard’unuzda Cydia simgesini gördüğünüzde bunu bileceksiniz.

Artık güvenle yapabilirsiniziPhone’unuzun kilidini açın 3GS/ iPhone 4 bizimultrasn0w 1.1.2 kilit açma kılavuzumuzla temel bantınız bozulmadığı için.

Zevk almak!

abone olRSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan, Facebook, veYoutube en son haberler, güncellemeler ve daha fazlası için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*