Kara Cuma Fırsatı: UGREEN 100W çok bağlantı noktalı masa şarj cihazı, tüm cihazlarınızı güçlü tutar

Kara Cuma Fırsatı: UGREEN 100W çok bağlantı noktalı masa şarj cihazı, tüm cihazlarınızı güçlü tutar

Bu günlerde, şarj etmemiz gereken birçok şey var. Telefonlarımız, tabletlerimiz, dizüstü bilgisayarlarımız, akıllı saatlerimiz, kulaklıklarımız, Bluetooth klavye ve farelerimiz vb. Bu, seyahat ederken, açıkçası, paketlemesi çok can sıkıcı olabilecek bir ton şarj cihazını ve kabloyu taşımamız gerekebileceği anlamına gelir.

Hepsi bir arada şarj çözümü arıyorsanız, şuna bir göz atmak isteyebilirsiniz: UGREEN 100W USB-C Çok Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı. Adından da anlaşılacağı gibi, bu, birden fazla cihazı aynı anda şarj etmenize izin verecek, birden fazla güç adaptörü getirme ve birden fazla duvar prizi arama ihtiyacını azaltacak birden fazla bağlantı noktası desteğine sahip bir şarj cihazıdır.

Tasarım

UGREEN 100W şarj cihazının tasarımı, bir dizüstü bilgisayar şarj parçasının boyutuyla ilgilidir. Bu, şirketinkinden biraz daha büyük olmasını sağlar. 100W GaN şarj cihazı sahip olduğumuz daha önce gözden geçirilmiş, ancak sırt çantanızın içine kolayca atabileceğiniz ve gitmeye hazır olabileceğiniz kadar küçüktür.

Alternatif olarak, çok fazla hareket etmiyorsanız, şarj cihazı, monitörünüz, hoparlörleriniz veya masa lambası gibi diğer cihazları şarj etmek veya bunlara güç sağlamak için evinizdeki duvar prizlerini boşaltmanıza yardımcı olabileceğiniz harika bir masaüstü aksesuarı sağlar.

UGREEN’e göre, 5,39 x 4,84 x 2,6 inç ve yaklaşık 1,35 pound ağırlığında, dediğimiz gibi, evde masaüstünüzün önüne geçmeyecek kadar küçük ve ayrıca sizi ağırlaştırmadan bir sırt çantasına koyabileceğiniz kadar hafif .

Çoklu şarj bağlantı noktaları

UGREEN 100W USB-C çok bağlantı noktalı şarj cihazının adından da anlaşılacağı gibi, birden fazla şarj bağlantı noktasını destekler. Toplamda dört bağlantı noktası vardır – 3x USB-C ve 1x USB-A, yani kablonun bir ucunda USB-A konektörü olan eski cihazlarınız varsa, bu şarj cihazıyla sorunsuz kullanabilirsiniz.

USB-C bağlantı noktalarına gelince, üç tane var, ancak iki tanesi 100W çıkışa sahip olacak. 100W çıkış, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler gibi daha fazla güce aç cihazların suyunu sıkmak için mükemmeldir.

100W çıkışı ile şarj cihazı, ortalama bir ultrabook’u iki saatin altında tamamen şarj etmek veya aynı anda iki dizüstü bilgisayarı şarj etmek için fazlasıyla yeterli güç sağlar. Bir arkadaşınızla dışarıda çalışıyorsanız, dizüstü bilgisayarınızı ve arkadaşınızın dizüstü bilgisayarını tek şarj cihazıyla şarj edebilirsiniz.

Dahili koruma

Bazılarının üçüncü taraf güç adaptörlerini kullanmış olabileceği endişesi, bunların güvenli ve uyumlu olup olmadığıdır. Bu durumda, kullanıcılar UGREEN’in şarj cihazlarının USB-C veya USB-A ile kullanılabildikleri sürece çeşitli cihazlarla geniş uyumluluk sunduğunu iddia ettiğini duymaktan mutlu olacaklardır.

Apple’ın MacBook dizüstü bilgisayarlarına özel değildir ve güç ihtiyaçları için USB-C’ye dayanan diğer dizüstü bilgisayarlarla da çalışır. Şarj cihazı, aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı ısınma ve kısa devreleri içeren güç alırken onu hasardan koruyan yerleşik bir akıllı çip ile birlikte gelir.

Bu, cihazlarınızı gece boyunca güvenli bir şekilde takılı bırakabileceğiniz ve ertesi gün ölü bir cihazla uyanacağınız konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Çözüm

Aynı anda birden fazla cihazı şarj etmek için çok bağlantı noktalı bir şarj cihazı arıyorsanız, yanlış gitmek zor. UGREEN’in 100W USB-C Çok Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı. Bazılarınız neden şirketin daha küçük yerine bunun neden olduğunu merak edebilir. 100W USB-C çoklu bağlantı noktalı GaN şarj cihazı? Bu modeldeki temel fark, onu bir duvar prizine bağlayan daha uzun bir kabloya sahip olmasıdır.

Bu, doğrudan prize takılan GaN şarj cihazına karşıdır. Alanınız biraz kısıtlıysa veya şarj cihazının yerleşimi söz konusu olduğunda biraz daha fazla hareket alanı ve esnekliğe sahip olmak istiyorsanız, ekstra kablo uzunluğu işinize yarayacaktır.

    100W Maks Güç Teslimatı: Eski güç tuğlalarınızı bir kenara bırakın, UGREEN USB C şarj cihazı, aynı anda 2 USB-C dizüstü bilgisayarı ve 2 akıllı telefonu şarj etmek için yeterli olan 100W’lık muazzam bir şarj gücü sağlar. Yüksek Hızlı Şarj: Tek bir şarj cihazı bağlayın 100W maksimum şarj elde etmek için USB-C cihazı, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, telefonlar için hızlı ve verimli şarj sağlar. 16 inç MacBook Pro’yu yalnızca 1,9 saatte tamamen şarj edin. Çok Bağlantı Noktalı USB Şarj İstasyonu: 3 USB C bağlantı noktası ve standart bir USB-A bağlantı noktası ile birlikte gelir; 4 cihaz bağladığınızda, optimum şarj sağlamak için güç her iki bağlantı noktası arasında verimli bir şekilde dağıtılır …
    100W Maks Güç Teslimatı: Eski güç tuğlalarınızı bir kenara bırakın, UGREEN USB C şarj cihazı, aynı anda 2 USB-C dizüstü bilgisayarı ve 2 akıllı telefonu şarj etmek için yeterli olan 100W’lık muazzam bir şarj gücü sağlar. Yüksek Hızlı Şarj: Tek bir şarj cihazı bağlayın 100W maksimum şarj elde etmek için USB-C cihazı, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, telefonlar için hızlı ve verimli şarj sağlar. 16 inç MacBook Pro’yu yalnızca 1,9 saatte tamamen şarj edin.4 Bağlantı Noktası USB Şarj İstasyonu: 3 USB C bağlantı noktası ve standart bir USB-A bağlantı noktası ile birlikte gelir; 4 cihaz bağladığınızda, optimum güç sağlamak için güç her iki bağlantı noktası arasında verimli bir şekilde dağıtılır Doluyor…

UGREEN’in En İyi Kara Cuma Fırsatları

UGREEN, aşağıdaki ürünler için özel indirim kodları uygularken ek tasarruflarla 25 Kasım – 29 Kasım arasında genel indirimler sunuyor. Ayrıca bir iPhone 13 ve çeşitli UGREEN ürünleri içeren bir Kara Cuma Hediyesi de sunuyorlar.

    UGREEN Taşınabilir Şarj Cihazı 10000mAh: 19,91 $ (%34 indirim) kod ile BFOFFD17

Not: Bu makale, yazarlarımızı desteklemeye ve Google sunucularını çalışır durumda tutmaya yardımcı olan bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*