LEGO Star Wars Battles yakında Apple Arcade’e gelecek

LEGO Star Wars Battles yakında Apple Arcade’e gelecek

Apple Arcade, ‘LEGO Star Wars Battles’ oyununun yakında oyun hizmetine geleceğini duyurdu. Yaklaşan oyun, reklamlar ve uygulama içi satın alımlar olmadan keyifli bir oyun deneyimi sunan Apple Arcade’de 200’den fazla oyuna katılacak.

Hizmet, kısa süre önce Tetris Beat ve Baldos Tale’i başlattı ve KONAMI’nin “Castlevania: Grimoire of Souls”, Tilting Point’in “MasterChef: Let’s Cook” ve Level-5’in “Layton’s Mystery Journey+”ın yakında çıkacağını duyurdu.

Yaklaşan Apple Arcade oyunu, gücün her iki tarafında da ustalaşmak, LEGO kuleleri inşa etmek, araçları toplayıp yükselterek gücü artırmak ve seviye atlamak, Darth Vader’ın Kuvvet çarpması gibi benzersiz yetenekleri kullanmak ve Star Wars evreninde geçen heyecan verici bir oyun içinde LEGO karakterlerini getiriyor. Naboo, Geonosis ve Hoth gibi ikonik Star Wars sitelerinden ilham alan galaksiyi keşfedin.

En sevdiğiniz LEGO Star Wars karakterlerini dünya çapında gerçek zamanlı, çok oyunculu savaşlara yönlendirin. @LSWGame gökada!

鈴 Bir hatırlatıcı ayarlayın: https://t.co/NRwZYnCfDE pic.twitter.com/N7MrMwvoAl

— Apple Arcade (@AppleArcade) 30 Ağustos 2021

Apple Arcade, Apple cihazlarında 30 günlük ücretsiz deneme süresiyle ayda 4,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir. LEGO Star Wars Battles ayrıca indirmek için App Store’da mevcut olacak. Kontrolör desteği ile Apple TV kullanıcıları, iyi bir aile veya arkadaş zamanları için büyük ekranda oyunların keyfini çıkarabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*