LG, LG V10’un halefini hazırlıyor olabilir

LG, LG V10’un halefini hazırlıyor olabilir

LG’nin V10’u, LG G4’ün piyasaya sürülmesinden sadece 5 ay sonra Eylül’de bize geldiği için 2015’te şaşırtıcı bir duyuruydu. Cihaz, amiral gemisi özellikleri ve sağlam yapı kalitesi için çoğunlukla iyi övgüyle karşılandı. Ayrıca, V10, kullanıcıların etkileşim kurmaları ve favori uygulamalarını içine yerleştirmeleri için ikinci bir ekran getirdi.

LG V10

başarısı ile birlikte LG V10 Görünen o ki, LG’nin bir halef üzerinde çalıştığı bildiriliyor. LG V20. İsim kesinleşmedi, ancak daha önce yayınlanması bekleniyor. Samsung Galaxy Not 7, 2 Ağustos’ta açıklanacak. Bu, hem Samsung’un katılımcılara hem de belirli sayıda umutluya Olimpiyat temalı bir Galaxy S7 Edge vereceği Rio’daki Olimpiyat oyunlarının başlangıcına denk geliyor.

Rapor, LG V20’nin neler içereceğinden bahsetmiyor, ancak LG’nin çıkış tarihini yukarı çekmesinin nedeninin LG’nin rekabetinin daha da gerisinde kalmaması olduğunu belirtiyor. Samsung’un Ağustos’ta Galaxy Note 7’yi duyurması ve Apple’ın en yeni cihazlarını Eylül’de (geleneksel sürüm modelini takip ederlerse) duyurması beklenirken, LG’nin herhangi bir duyurusu muhtemelen oldukça hızlı bir şekilde silinip gidecekti.

LG’nin LG V10’un halefini çıkarması hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu, LG’nin kaybettiği pazar payının bir kısmını geri kazanmak için yaptığı umutsuz bir manevra mı, yoksa bunun tartışmalı bir nokta olduğunu ve LG’nin namlunun dibinde olmayı kabul etmesi gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

[via ETNews]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*