LG VS870, Verizon tadında FCC’ye gidiyor, kablosuz şarjlı bir Kaçış olabilir

LG VS870, Verizon tadında FCC’ye gidiyor, kablosuz şarjlı bir Kaçış olabilir

Verizon ve LG, 2013’te taşıyıcıya yönelik olası bir orta sınıf ahize ile geçmişin eski alevlerini yeniden alevlendirmek istiyor olabilir. LG VS870, FCC’yi büyük, kırmızı zırhlı bir pelerin giymiş olarak vurdu… tam anlamıyla değil, ama siz fikir al. vS870, LG P870’in yeni bir çeşidi olabilir veya LG Kaçış. Verizon’un her zaman çok hevesli oldukları gibi yeniden markalaştırmaya çalışıp çalışmadığından emin değiliz, ancak telefonun kendisi çok farklı olmamalı.

Bunun Escape’e benzer olduğunu varsayarsak, 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 4 GB ROM, 1080p HD video kaydına sahip 5 megapiksel kamera, 1.3 megapiksel ile 4,3 inç qHD akıllı telefona bakıyor olabiliriz. ön kamera, NFC, 4G LTE ve daha fazlası. Verizon’un 2013’te akıllı telefon serisini düşürmesi gereken devasa çapa olmayacaktı, ancak uygun fiyatlarla 4G akıllı telefon arayanlar için çok güzel bir ek olabilir.

Kablosuz Güç Konsorsiyumu’ndaki bir durak, bu cihazın bazı Qi kablosuz şarj özellikleriyle gelebileceğini de gösterir. Verizon, başından beri kablosuz şarjın büyük bir savunucusu oldu, bu nedenle, taşıyıcının bu paketin içinde gerçekleşmesi için gerekli bileşenleri aldığını görmek bizi şaşırtmaz.

Tabii ki, FCC’de bu kadar erken bir duraklama, bir sürüm görmeye yakın olduğumuzu garanti etmiyor – bazı telefonlar bu kadar ileri gitti ve gün ışığını bile görmedi – bu yüzden Verizon’un gerçekten olup olmadığını merak edeceğiz. Bunu ortaya çıkarmaya kararlı mı yoksa LG Escape ilgili adadan yola çıktıysa.

[via Engadget]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*