Mac için PwnageTool 4.0 yayınlandı. Jailbreakler/Kilidi Açar iPhone 3G/3GS [old bootrom] ve OS 3.1.3/iOS 4 ile iPod Touch 2G

Mac için PwnageTool 4.0 yayınlandı.  Jailbreakler/Kilidi Açar iPhone 3G/3GS [old bootrom] ve OS 3.1.3/iOS 4 ile iPod Touch 2G

iPhone Geliştirme Ekibi, iOS 4.0 araçlarını kullanıma hazır hale getirmek için çok çalışıyor. Önce ultrasn0w, sonra redsn0w ve şimdi Mac için PwnageTool 4.0. Bu sürüm jailbreak yapar ve iPhone 3G, 3GS’nin kilidini açar [old bootrom] ve iPod Touch 2G’yi jailbreak’ler, Spirit ile jailbreak yapmadıkları için.

Bu cihazlar desteklenmez:

Iphone 3gs

Özet: Şu anda, PwnageTool yalnızca eski önyükleme ile daha önce jailbroken 3GS cihazlarında çalışır.

iPhone 3G

ÖNEMLİ! DFU moduna girmeniz gerektiğinde, bunu yapmanız gerekecektir. PwnageTool’u kullanarak.

iPod touch 2G

Temel Bant Kilidini Açma

Geliştirici Ekibinin açıklaması oldukça açıklayıcı olmasına rağmen, bunların nasıl kullanılacağına dair kılavuzlarımız olacak.

Güncelleme: Bir iPhone 3GS kullanıyorsanız, PwnageTool’u kullanarak nasıl jailbreak yapacağınız ve kilidini nasıl açacağınızla ilgili kılavuzumuzu izleyin.

Ayrıca, aşağıdaki bağlantılardaki kılavuzlara göz atın:

iPhone 3G’de Jailbreak ve iOS 4’ün Kilidini Açma

iPod Touch 2G’de Jailbreak iOS 4

iPhone 3G/3GS’de kilidi açılmış ve hack’lenmiş iOS 4 ile ilgili push bildirimleri, buradaki kılavuzumuzu izleyerek düzeltilebilir.

GÜNCELLEME: iOS 4.0/4.1 ve sonraki sürümlerde tüm 3. ve 4. nesil iOS cihazlarını jailbreak yapan limera1n yayınlandı. Kılavuzlarımızı buradan takip edin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*