Mac OS X Aslan Konsepti için iMessage [VIDEO]

Mac OS X Aslan Konsepti için iMessage [VIDEO]

3232Paz, 28 Kasım 2021 13:58:39 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

iOS 5’te tanıtılan 200’den fazla yeni özellik arasında iMessage, kesinlikle en iyi yürütülenlerden biridir. Mesajlar uygulamasına sorunsuz bir şekilde dahil edilmiştir ve iOS 5 çalıştıran tüm diğer iPhone, iPod touch ve iPad kullanıcılarına Apple’ın bildirim hizmeti aracılığıyla, Blackberry’nin anlık mesajlaşma programı gibi ücretsiz metin mesajları, fotoğraflar ve hatta videolar göndermenizi sağlar. Hatta diğer kişi bir mesaj yazarken teslimat ve okundu bilgilerinin yanı sıra güncellemeleri gerçek zamanlı olarak gösterir.

İlginç bir şekilde, Jan-Michael Carthas adlı bir tasarımcı, Mac OS X Lion için bir konsept iMessage uygulaması yarattı, bunun Mac App Store’da tıpkı Mac için FaceTime gibi 0,99 ABD dolarına bulunabileceğini varsayıyor. Bu gerçekleşirse, iMessage’ın sistem genelinde entegrasyonu, iOS + Mac OS kullanıcıları için anında metin mesajları göndermelerine ve doğrudan Adres defterinden bir kişiyle FaceTime araması başlatmalarına olanak tanıyan harika bir araç olacaktır.

Aşağıda gömülü Mac OS X Lion için iMessage konsept videosuna göz atın:

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan, Facebook ve Youtube en son haberler, güncellemeler ve daha fazlası için.

[via MacStories]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*