Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Samsung, One UI Watch işlevlerini sergiledi, Galaxy Watch 4'te öne çıkacak

Bugün bayramın ikinci günü Dünya Mobil Kongresi ve Samsung sergileme fırsatı buldu. Bir UI İzleme. One UI, Samsung’un Galaxy serisi için kendi platformudur, bu nedenle akıllı saatlerde ne yaptığını görmek ilginçtir. Lafı fazla uzatmadan aşağıdan inceleyelim.

Samsung, WearOS tabanlı Galaxy Watch 4'ü MWC'de tanıtacak

Son birkaç ay boyunca, söylentiler şunu öne sürdü: Samsung Wear OS için Tizen OS’den vazgeçmek olurdu. Google, bunu Google I/O 2021’de doğrulayarak Samsung ve Fitbit’in işletim sistemi üzerinde çalışmaya yardımcı olduğunu ortaya koydu. Bu güncellenmiş Wear OS yakında açıklanacak.

Sertifikalı bulunan Samsung Galaxy Watch 4 çeşitleri, şarj yuvasıyla gelmeyebilir

Akıllı saatler söz konusu olduğunda, galaksi izle muhtemelen en popüler seçimdir. Samsung Tizen destekli saatleri ile bu alanda başarılı oldu, ancak kaynaklar şirketin bu yıl Wear OS’ye geçeceğini öne sürüyor. Hepsi bu değil, şirket bazı alanlarda da maliyeti düşürmek istiyor olabilir.

Samsung Galaxy Watch 4, sonuçta Wear OS'ye sahip olabilir

Şubat ayından beri öneriliyor Samsung istemek Google’ın Wear OS için Tizen’i kapatın. Bu konuda birden fazla söylenti var, bu yüzden kanıtlar kesinlikle birikiyor. Aslında, biz sadece var durumun bu olduğuna dair daha fazla ipucu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*