Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Google, Pixel 4'te kaybolan şeyleri Pixel 5'e geri getiriyor

Yeni iPhone’ların piyasaya sürülmesini beklerken, heyecanlanmayı unutmayın. Google‘in bir sonraki Pixel akıllı telefonları da. Yaklaşan söylentiyi görmeyeli uzun zaman oldu. piksel 5 serisi Qualcomm’un Snapdragon 768 yonga setlerini kullanacak. Ondan sonra ne amiral gemisi serisi ne de Pixel 4a serisi hakkında pek bir şey duymadık. Şimdiye kadar cihaz kasasının sızdırılmasıyla tekrar bir miktar sıçrama yapacak gibi görünüyor.

Google Pixel 4 için arama kaydı yayında ve bir sonraki arama dökümü desteği olabilir

için mevcut şirket içi amiral gemisi olarak Google, Pixel 4, kendisine eklenen yeni Google özelliklerini alan ilk kişi oldu. Aslında, şirket bir şey üzerinde çalışıyordu. çağrı kayıt fonksiyonu Google Telefon uygulaması için bir süre önce ve onu hayata geçirmiş görünüyor. Ama daha kullanışlı bir özelliğin gelebileceği söylentileri var. çağrı transkripsiyon desteği.

Google'ın yeni Google Asistanı eskisinden 10 kat daha hızlı

Google Pixel 4 lansmanı sırasında Google, “yeni Google Asistan”. Yepyeni asistan, bazı yenilemeler ve yeniden tasarımlarla selefinin yetenekleriyle birlikte geliyor.

Google'ın Radar teknolojisine sahip Pixel 4 serisi resmi olarak ABD'de ~RM3348'den itibaren tanıtıldı

Google duyurdu piksel 4 serisi, Amerika Birleşik Devletleri’nde başladı. fiyat USD799(~RM3348). Google’ın yeni akıllı telefonu, akıllı telefonun çentiğine yerleştirilmiş, kullanıcıların Pixel 4’e fiziksel olarak dokunmadan etkileşim kurmasını sağlayan yenilikçi Radar teknolojisiyle birlikte geliyor.

Google Pixel 4, ~RM3772'den tahmin edilen fiyatla başlayabilir

lansmanına bir aydan az bir süre kaldı. Google Pixel 4 serisi. Bize cihazların tahmin edilen isimlerini ve 820 Euro’dan (~RM3772) başlayabilen fiyatı veren raporlar geldi.

Google Pixel 4, 15 Ekim'de 90Hz ekran ve Snapdragon 855 çip ile başlayabilir

Hala yıl sonuna kadar heyecanlanacak birkaç amiral gemimiz var. Bunlardan biri çok beklenen Google Piksel 4. Akıllı telefonun 15 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor ve şimdi, piyasaya sürülmeden önce bir dizi sızıntı ortaya çıktı.

Malezya'dan sızan video, Google Pixel 4 tasarımını gösteriyor

Bu yıl sadece birkaç amiral gemimiz kaldı ve bu konuda heyecanlanmamak elde değil. Sonuçta, bunlar beklediğimiz en iyiler. Yakında sızdırılmış bir video Google Piksel 4 cihazı gösterdiği iddia edildi. Cihaz, kare kamera modülünün yanında devasa bir üst çerçeveye sahip.

Google Pixel 4 serisi, 90Hz ekrana ve yalnızca çift arka kameraya sahip olabilir

2019’un sonundan önce dikkat etmemiz gereken birkaç amiral gemimiz daha var. Google Piksel 4 ve Google Piksel 4 XL Hepimizin heyecan duyduğu bir seri ve önceki trendlerini takip ediyorlarsa, bu akıllı telefonun Ekim ayında piyasaya sürüldüğünü görebiliriz. Cihazın 90Hz ekrana sahip olabileceğinden bahseden yeni sızdırılmış bilgiler ortaya çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*