Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Samsung Galaxy A13 kullanım kılavuzu sızdırıldı, 50MP ana kamera ile gelecek

2021 yılı için bitmedi Samsung Daha şimdi. Geçen ay tespit edilen yeni bir orta menzilli modelin Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak bu sızıntıların olmasını engellemiyor. Aslında, kaynaklar Samsung Galaxy A13 5G için resmi bilgiler buldu.

Huawei nova 9 Malezya sürümü: Snapdragon 778 yonga seti, 6,57 inç 120 Hz OLED ekran ve RM1999 için 50 MP RYYB ultra görüş kamerası

8 Kasım 2021’de, Huawei ön siparişi açıkladı Huawei nova 9 Malezya için. Bu, bazı üst düzey özelliklere sahip birinci sınıf bir orta sınıf cihazdır ve şimdi resmi olarak burada mevcut. Lansmanı ile birlikte, ayrıca bir vlog yarışması olacak.

Apple watchOS 8.1.1'i yayınladı, Watch Series 7 için şarj sorununu düzeltti

yenisini mi almak istiyorsun Apple Watch Seri 7? Şirketin önümüzdeki ay bunları Malezya’ya göndermeye başlayacağını bilmelisiniz, bu nedenle Apple’ın sabit mevcut sorunlar onu almadan önce. işte bu en son watchOS güncellemesi için.

vivo Y76 görselleri ve teknik özellikleri sızdırıldı, 23 Kasım 2021'de Malezya'da piyasaya sürülecek

Geçen hafta, canlı başlattı vivo Y76s 5G Çin’de. Arkada çift kamera modülü bulunan orta menzilli bir model. Ama zaten var yolda başka bir varyant, ve olacak yakında Malezya’da mevcut.

Spotify Şarkı Sözleri özelliği mobil, PC ve TV uygulamaları için dünya çapında kullanıma sunuldu

Müzik dinlerken çoğumuz şarkı sözlerini de bilmek isteriz. Ama eğer kullandıysanız Spotify, herkesin erişemediğini fark etmiş olabilirsiniz. platformdaki müzik sözleri. Ancak şirketin sahip olduğu şimdi özelliği herkes için yayınladı.

Xiaomi 12 Ultra Enhanced Edition kamera özellikleri ortaya çıktı

Hatırlarsanız, bu hafta başlarında bir söylenti vardı. Xiaomi 12 serisi sahip olabilir Ultra Gelişmiş Sürüm. Bu muhtemelen Xiaomi 12 Ultra’nın bir alt çeşididir, bu nedenle pek çok şey benzer olmalıdır. ama bizde var bununla ilgili bazı bilgiler.

Huawei VR Glass 6DoF sürümü: Hafif kulaklık, şık kontrolörler ve ~RM2622'den daha fazlası

Sanal gerçeklik (VR) birkaç yıldan beri var, ancak bazılarının umduğu gibi başlamadı. Bu, şirketlerin VR’ye yatırım yapmasını engellemiyor, çünkü Huawei olur bir VR kulaklığı çıkarmanın yanında. Bu sefer, bir oyun için yapılmış.

vivo X80 serisi 2022 Şubat gibi erken bir tarihte piyasaya sürülebilir, ilk sürüm Hindistan'da olabilir

Birkaç yıl önce, markalar yaklaşık bir yıllık bir ürün yaşam döngüsüne sahipti. Ancak endüstri aşırı rekabetçi, bu nedenle bazı markaların yeni modelleri daha hızlı üretmesi şaşırtıcı değil. İçin canlı, bir yeni X serisi yolda.

Apple, sonraki Face ID sorunu üzerinde çalışan iOS 15.1.1 ile arama bırakma sorununu düzeltir

Yazılım söz konusu olduğunda, yeni bir sürüm çıktığında her zaman hatalar olacaktır. Bunun için farklı değil iOS, şu anda iPhone’lar için 15 sürümünde. Neyse ki, elma güncellemelerle hızlıdır ve iOS 15.1.1 yayınlandı.

Sony PlayStation DualSense denetleyicisi artık Android 12 ile uyumlu

kesin olduğunu fark etmiş olabilirsin mobil oyunlar veya bulut oyun hizmetleri dokunmatik kontrollerle çok iyi değil. Bu gibi durumlarda, bir denetleyici kullanmanız muhtemelen en iyisidir. Bazı kontrolörler Android 12 ile uyumlu değildi önce ama bu artık sorun değil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*