Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

HUAWEI Watch GT Runner, 20 Kasım'da Malezya'da Watch GT 3 ile birlikte çıkış yapacak

Çok uzun zaman önce değil, HUAWEI HUAWEI Watch GT 3’ü Malezya’da piyasaya süreceğini duyurdu. Şimdi, nihayet bir randevumuz olduğu için bekleyiş sona erdi ve 20 Kasım. Bunun yanı sıra firma şunu da duyurarak bize bir sürpriz daha hazırladı. HUAWEI GT Runner İzle aynı gün başlayacak.

Black Shark Mako M1 ve JoyBuds Malaysia sürümü: sırasıyla RM199 ve RM299 için yeni oyun aksesuarları

Bugün, Kara Köpekbalığı Malezya yeni bir dizi mobil oyun aksesuarları piyasaya sürdü. Şirket, tarihinde ilk kez ilk tanıtımını yaptı. Black Shark Mako M1 Oyun Faresi ve bir çift yeni Siyah Köpekbalığı JoyTomurcukları kablosuz kulaklıklar. Her ikisi de şimdi sırasıyla RM199 ve RM299 fiyatına mevcut.

Razer, PlayStation 5 için Kaira oyun kulaklığı serisini ve hızlı şarj standını piyasaya sürdü

Bugün, Razer için üç yeni oyun çevre birimi duyurdu. Sony PlayStation 5. Aradı Razer Kaira serisi ve Razer Hızlı Şarj Standı, kablosuz oyun kulaklıkları (Kaira Pro ve Kaira) sırasıyla RM979 ve RM489 için yetkili satıcılarda ve Razer.com’da mevcuttur. Bu arada, hızlı şarj standının fiyatı 209 RM.

Sony PlayStation DualSense denetleyicisi artık Android 12 ile uyumlu

kesin olduğunu fark etmiş olabilirsin mobil oyunlar veya bulut oyun hizmetleri dokunmatik kontrollerle çok iyi değil. Bu gibi durumlarda, bir denetleyici kullanmanız muhtemelen en iyisidir. Bazı kontrolörler Android 12 ile uyumlu değildi önce ama bu artık sorun değil.

Digi'nin artık Shopee Mall'da resmi bir çevrimiçi mağazası var

Bugün, dijital sadece sahip olduğunu duyurdu Shopee Mall’da yeni bir çevrimiçi mağaza başlattı. Aradı Shopee Mall’da Digi Mağazası, Digi aboneleri ve Malezyalı müşteriler artık Digi’nin Digi Ön Ödemeli İnternet Yüklemeleri gibi ürünlerine ve akıllı cihazlara doğrudan erişebilirler.

Instagram artık ücretli rozetlere sahip ve ayrıca selfie doğrulamasını da test ediyor

Hatırlarsanız geçen hafta şöyle bir söylenti vardı. Instagram yakında abonelikleri başlatabilir. Sızdırılan görselden, şirketin bir proje üzerinde de çalıştığını görebiliyordunuz. rozet sistemi. Eh, ikincisi gibi görünüyor kullanıma hazır.

Huawei Malaysia, yıl sonu Servis Karnavalı için RM99 ve daha fazlası için bir telefon pili değişimi sunuyor

Huawei cihazınız var mı? Evet ise, denemek isteyebilirsiniz Huawei Malezya’nın Servis Karnavalı bu şu anda 31 Aralık 2021’e kadar gerçekleşiyor. Şirket, yedek parça değişiminin yanı sıra ücretsiz ve indirim kuponları da dahil olmak üzere bazı yıl sonu promosyonları sunuyor.

Beats Flex Fragment Design sürümü 18 Kasım 2021'de çıkacak

Bu aydan daha erken, elma mükemmel özelliklere sahip yeni bir TWS kulakiçi çifti olan Beats Fit Pro’yu piyasaya sürdü. Ancak Apple, 2021 için Beats ürün serisini tamamlamadı. Şirket bunu doğruladı. yakında başka bir Beats kulaklığı piyasaya sürülecek.

vivo S12 serisi ve OPPO Reno7 serisi Kasım 2021'in sonunda geliyor

Son iki ayda, canlı ve OPPO çoğunlukla giriş seviyesi veya daha düşük orta sınıf akıllı telefonlar piyasaya sürüyorlar. Ancak her iki şirket de 2021’i bir sıçrama ile bitirmek istiyor ve kaynaklar yakında yeni orta sınıf akıllı telefonlar hakkında bilgi sızdırmaya başlıyor. Aslında, her iki marka da aynı anda yeni telefonlar çıkarabilir.

Geekbench'te görüldüğü iddia edilen Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Snapdragon 898 kullanıyor

Samsung Galaxy Tab S8 serisi piyasaya sürülmeden önce hakkında birçok söylenti vardı. Burada fark ettik Samsung Galaxy Tab S8 Ultra (SM-X906N) üzerinde görünen geekbench ve Snapdragon 898 yonga setine sahip olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*