Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler cihazlar için haberler

Microsoft Surface Duo 2 sürümü: Çift ekran, üçlü kamera kurulumu ve ~RM6290'dan SD 888 5G yonga seti

Bu aydan daha erken, Microsoft bir dizi yeni ürünü piyasaya süreceği bir etkinlik duyurdu. Buna Surface Pro 8 gibi yeni Microsoft Surface dizüstü bilgisayarlar da dahildir. Yüzey Duo 2, ki bir selefine göre büyük gelişme.

Yeni bir Surface dizüstü bilgisayarı ortaya çıkarmak için 22 Eylül 2021'de yakında yeni Microsoft etkinliği

Sadece birkaç saat önce, Microsoft önümüzdeki haftalarda yeni bir Surface dizüstü bilgisayarın piyasaya sürüleceğini onayladı. 22 Eylül 2021’de etkinlik, Malezya saat diliminde gece 23:00 olan 11:00 ET’de canlı yayınlanacak. Şirket, yeni bir ürün duyurmasının yanı sıra cihazlar ve Windows 11 hakkında da bizi bilgilendirecek.

Microsoft Surface Duo 2, büyük ölçüde geliştirilmiş başlatıcı ile başlayacak

Normal akıllı telefonlar artık pek çok kişi için ilgi çekici değil, bu nedenle şirketler yeni form faktörleri keşfetmeye başladı. Microsoft kağıt üzerinde kulağa ilginç gelen çift ekranla gitmeye karar verdi. Surface Duo pek başarılı olmadı, ama belki geliştirilmiş yazılım için Yüzey Duo 2 hile yapacaktı.

Microsoft Surface Duo 2'nin görüntüleri ortaya çıkıyor, açılı arka kamera modülünü gösteriyor

Şirketler, katlanabilir ekranlardaki kırışıklıkları daha az görünür hale getirme konusunda giderek daha iyi hale geliyor, ancak bazı insanlar bundan hoşlanmıyor. Onlar için bir alternatif olabilir Microsoft’un yaklaşan çift ekranlı cihaz – Yüzey Duo 2. şimdi, var cihazın daha fazlasını göstermek için işler.

Microsoft Surface Duo 2 sızıntısı üçlü kamerayı ortaya çıkardı

Pek çok meraklı için Microsoft Surface Duo etkilemedi. Birçoğu, yazılımının çift ekranın neler yapabileceğini göstermek için yeterli olmadığını hissetti. Fakat Microsoft yine de devam filmi çekmeye karar verdim ve şimdi Surface Duo 2’nin bazı fotoğrafları.

Microsoft Surface Duo 2, en yeni Qualcomm Snapdragon amiral gemisi yonga setine sahip olacak

Microsoft Surface Duo geçen yıl piyasaya sürülen çift ekranlı bir cihazdır. Samsung’un katlanan cihazlarıyla karşılaştırıldığında, Microsoft’un sunduğu ürün, katlanan bir ekrana sahip olmadığı ve iki ekranı bir mekanizma ile birbirine bağladığı için daha az çekici. Buna rağmen, teknoloji devi halefi için hala aynı tasarımla devam ediyor, ancak iyi haber şu ki, en yeni Qualcomm Snapdragon amiral gemisi yonga seti bu zaman.

Microsoft Surface Duo 2 2021'de çıkabilir

Geçen seneyi hatırla Microsoft Surface Duo? Eşsiz çift ekrana rağmen, teknik özellikleri en etkileyici değildi ve fiyat etiketi tavsiye etmeyi zorlaştırdı. Ne olursa olsun, kaynaklar iddia ediyor Microsoft, bu yıl piyasaya sürülecek bir halef üzerinde çalışıyor.

Microsoft Surface Go 2 ve Book 3 Malezya sürümü: ~RM1955'ten 2'si 1 arada form faktörü ve Surface Pen desteği

hayranı mısın Mikrosoft Yüzey cihazları? Senin için iyi haber çünkü en son Yüzey Git 2 ve Yüzey Kitabı 3 NS bu ay Malezya’ya geliyor. Microsoft’un en yeni mobil cihazlarını Harvey Norman gibi perakendecilerden veya Lazada gibi çevrimiçi mağazalardan edinebileceksiniz.

Microsoft Surface Go 2, daha ince çerçevelere sahip olabilir, ancak daha büyük bir 10,5 inç ekrana sahip olabilir

Yaklaşık bir hafta önce şöyle bir haber vardı. Microsoft başlatabilir Yüzey Git 2 Mayıs 2020’de. Cihazla ilgili daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça (amaçlanan) bu haber doğru olabilir gibi görünmeye başlıyor. Kaynaklar, Surface Go 2’nin bir daha büyük ekran selefinden daha aynı boyutu korurken.

Microsoft, Mayıs 2020'de giriş seviyesi Surface Go 2 tableti piyasaya sürebilir

Yeni çift ekranlı Windows 10X bu yıl gelmeyebilir, ancak birkaç diğer Surface cihazı hala bunu başarmalı. Ocak ayında söylentiye göre Microsoft Bu yıl piyasaya sürülebilecek bir Yüzey Kitabı 3 üzerinde çalışıyor olabilir. Ayrıca, şirketin 2020 içinde birden fazla Surface cihazı piyasaya sürmesi muhtemeldir. Yüzey Git 2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*