Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler gadget’lar için inceleme

Malezya’da cep telefonu, dizüstü bilgisayar, tablet ve popüler gadget’lar için inceleme

Huawei'nin MateBook 14'lerde Yaptığı 4 İyileştirilmiş Özellik

28 Ekim 2021 itibariyle, MateBook 14s ön siparişi ülke genelinde yayına girdi. RM4999 fiyatıyla Matebook 14s, Huawei Malezya’nın Malezya pazarı için en son yaşam tarzı dizüstü bilgisayarı girişidir. Dizüstü bilgisayarın işinizde ve eğlencenizde size nasıl yardımcı olabileceğini merak ediyorsanız, aşağıdakileri okuyun ve bunlara göz atın. MateBook 14s’te 4 İyileştirilmiş Özellik.

iPhone 13 Pro Kamera Testi - Beklemeye değer Makro Modu

İşin aslı şu ki, bir makro lens pek çok insanın akıllı telefonlarında kullanacağı bir özellik değil. Ayrıca, markalar daha iyi fotoğraf ve video kalitesi için yukarıda bahsedilen ultra geniş ve telefoto lenslere öncelik verdiğinden, makro lensin genellikle amiral gemisi cihazlarda görünmediğini fark edeceksiniz. Sonra birdenbire, elma kendi makrosunu entegre etti. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Maks.

Samsung Galaxy Tab S7 FE'nizi üretkenlik dizüstü bilgisayarınıza nasıl dönüştürebilirsiniz

Samsung Galaxy Tab S7 FE, çoğu kullanıcının orijinal Samsung Galaxy Tab S7 Plus’tan ihtiyaç duyacağı hemen hemen tüm özellikleri, ancak RM1899’dan çok daha uygun bir fiyata sunuyor. Ancak, onu tam teşekküllü bir üretkenlik makinesi olmaya hazır hale getirmek için hala biraz ince ayar yapılması gerekiyor. Endişelenmeyin, bunun için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarına sahibiz, bu yüzden okumaya devam edin Samsung Galaxy Tab S7 FE’nizi üretkenlik dizüstü bilgisayarınıza nasıl dönüştürebilirsiniz.

iPad mini - Bunu almalı mısınız?  Kutu Açma ve Uygulamalı Video

Birkaç hafta önce, iPad mini Malezya’da resmi olarak 2299 RM başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya çıkmıştı. En son iPad mini yükseltmelerini ve iyileştirmelerini öğrenmek istiyorsanız kutudan çıkarma videosunu izleyin.

Fitbit Luxe incelemesi - Modaya uygun bir akıllı bant

Son zamanlarda, birçok akıllı saat piyasaya sürüldü. Öyleyse, “Peki ya akıllı bantlar” diye düşünüyor olmalısınız? Eh, en son modellerden birine sahibiz Fitbit, hangisi Fitbit Lüks. Kendiniz veya sevdiğiniz biri için en yeni akıllı bandı arıyorsanız, aşağıdan okumaya devam edin ve Fitbit Luxe bir sonraki akıllı bandınız olabilir.

İşte bir gün sonra yapılan iPad mini pil testinin sonucu

Bu sezon, Apple iPad mini sürpriz bir dönüş yaptı ve bazı etkileyici özellikler içeriyor. Bilmeyenler için tablet en son A15 Bionic yonga setini kullanıyor. Kendi boyutundaki bir tablette hesaba katılması gereken gerçek bir güç. Ancak, bu tür amiral gemisi özelliklerini kaldırabilecek kadar dayanıklı mı? İşte iPad mini’de yaptığımız bir pil testi.

Samsung Galaxy Watch4 serisi Akıllı Sağlık özelliklerinden nasıl yararlanılır

Bunu okuyorsanız, muhtemelen kendinize yeni bir Samsung Galaxy Watch4 veya Galaxy Watch4 Classic aldınız ve akıllı saatinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsunuz. Pekala, başka yere bakma çünkü burası başlamak için doğru yer. Sağlıklı bir yaşam tarzı yolculuğunuza başlamak için asla geç değildir!

Death Stranding: Director's Cut Review - Daha rafine, ancak yine de sevebilir veya nefret edebilirsiniz

İşte bir itiraf – Hiç oynamadım Ölüm Bükücü önce bu aya kadar. Bununla birlikte, oyun hakkında bazı fikirlerim vardı – sanat olarak kabul edilmesi alışılmamış bir şeydi. Ve arkadaşlarım da dahil olmak üzere birçok oyuncu bundan hiç hoşlanmadı. Hızlı ileri iki yıl sonra, inceleme fırsatı verildi Death Stranding: Director’s Cut için serbest bırakıldı PlayStation 5.

Razer Enki Oyun Koltuğu incelemesi - Uzun süreli oyun ve çalışma için birinci sınıf oyun koltuğu

Uzun bir oyun veya çalışma seansından sonra farkedeceğiniz ilk şeylerden biri sırtınızın ne kadar sert olabileceğidir. Bu nedenle, ağrılarla dolu bir sırtınız mı yoksa hala nispeten iyi olan bir sırtınız mı var, tamamen kullandığınız sandalyenin kalitesine bağlıdır. Burası Razer Enki Oyuncu Koltuğu geliyor, bu nedenle aşağıdaki tam inceleme için okumaya devam edin.

Samsung Galaxy Buds2 size nasıl rahatlık ve stil kazandırıyor (cüzdanınızı kırmadan)

Evet, Galaxy Buds2 bir süredir Malezya’da. RM499 fiyatıyla bu kablosuz kulaklıklar, müzik severler için Samsung’un en yeni giyilebilir ses cihazlarıdır. Ne sunmak zorundalar? Öğrenmek için aşağıyı okuyun Samsung Galaxy Buds2 ile kendinizi nasıl rahat ve şık bir şekilde ifade edebilirsiniz?.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*