Messenger Instagram WhatsApp birlikte çalışabilirliği Facebook tarafından onaylandı

Messenger Instagram WhatsApp birlikte çalışabilirliği Facebook tarafından onaylandı

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Yaklaşan bir Facebook Instagram WhatsApp birlikte çalışabilirliği hakkında birçok söylenti var ve raporların yalnızca 2020 veya sonrasında gelebileceğine dair gerçekçi raporlar var. Facebook F8 2019 konferansında şirket, çok fazla ayrıntı vermeden bu söylentileri doğruladı.

İnsanların her yerde herkesle konuşabilmesi gerektiğine inanıyoruz Asha Sharma, Tüketici Ürünleri Başkanı, Messenger, Facebook

Nasıl çalışacağı, telefon görüşmelerine benzer şekilde açıklandı: aradığınız arkadaşınızın hangi operatörde olduğunu bilmenize gerek yok. Sadece ararsınız ve diğer kişinin telefonu çalar. Benzer şekilde, bir arkadaşınıza mesaj gönderebileceksiniz ve sistem, üç uygulamadan hangisinin kullanımda olduğunu belirleyecek ve mesajınızı üçünden herhangi birinde o kişiye iletecektir.

Ancak Facebook Instagram WhatsApp birlikte çalışabilirliği hala oldukça uzak. Belirli bir çıkış tarihi belirtilmedi, ancak Engadget, “Zuckerberg bunun biraz zaman alabileceğini söyledi, bu da gelecek yıl veya daha sonra anlamına gelebilir” dedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*