Microsoft CEO’su “Hit Refresh” adlı kitabıyla ilgili düşüncelerini paylaştı

Microsoft CEO’su “Hit Refresh” adlı kitabıyla ilgili düşüncelerini paylaştı

Microsoft CEO’su Satya Nadella, bu ayın sonunda halka sunulacak olan “Microsoft’un Ruhunu Yeniden Keşfetme ve Herkes için Daha İyi Bir Gelecek Hayal Etme Arayışı” başlıklı “Hit Refresh” adlı manifestosunu yayınlayacak.

CEO, Microsoft ile olan yolculuğundan bahseden bir blog yazısı yayınladı. Nadella, bir web sayfasında “Yenile” düğmesine bastıktan sonra ne olduğuna kitabın başlığına atıfta bulunarak başladı. Kişisel yolculuğunu, şirketin süregelen dönüşümünü ve ekonomik değişimlerle birlikte teknolojilerdeki değişimi anlatıyor.

Kitap, Microsoft’un Eski CEO’su Bill Gates’in önsözüyle başlayan 288 sayfalık bir pakettir. Mevcut CEO, “Hit Refresh”in şirketin dönüşümüne ve yapay zeka, karma gerçeklik ve hesaplamayı içeren yaklaşan teknoloji dalgasının geleceğine ilişkin bir dizi fikir ve ilke olduğunu açıklıyor.

Kitap aynı zamanda lider olarak, kurumları ve bir bütün olarak toplumları için gelişme arayan insanlar için bir dizi soru içermektedir. “Hit Refresh”in 26 Eylül’de çıkması bekleniyor ve elde edilen gelir Nadella tarafından Microsoft Philanthropies’e bağışlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*